Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a maximum, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a maximum, amit kihozhatunk ebből a kapcsolatból?

Figyelt kérdés
Barátok keresése miatt regisztráltam egy cset alkalmazásra. Célzottan Cipruson kerestem embereket, mert minden évben megyek ki 3x-4x a barátnőmhöz. Igazából hívtak már ki dolgozni is, de eddig elnapoltam. Szóval megismerkedtem egy sráccal 2 hónapja és eléggé kezd nem is tudom, de elmélyülni a dolog. Webcamon beszélgetünk minden nap, mindig írjuk egymásnak, hogy hiányzol illetve mindig mondja, hogy annyira más vagyok, mint az eddigi lányok, akit megismert. Ennek tökre örülök, viszont rettenetesen félek és lehet nem kéne hagyni, hogy belemerüljünk ebbe, mert a távolság és ki tudja mi lesz.... Szerintetek mit csináljak vagy mi lehet ebből?

2023. márc. 25. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Előbb találkozzatok személyesen, aztán kiderül. Ha tényleg szerelem, akkor megoldható minden.
2023. márc. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért 1800 km kicsit sok.
2023. márc. 25. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Ha szerelem van, akkor nem sok.
2023. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha van lehetoseged kikoltozni, akkor mukodhet. Egyebkent nem nagyon.
2023. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha barátokat kerestél akkor min izgulsz. A pasinak pont ez jönne be valszeg hogy nem kötöd le.
2023. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!