Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem beszélgetni egy fiuval msnen ...nagyon kedves volt és egész helyesnek tünt a képeken ..sokat beszélgettünk és megbeszéltük hogy találkozunk ..el is mentem de mikor kinyitotta a száját láttam hogy elöl hiányzik egy foga és a többi is kezd rohadni ..nemtudom most micsináljak mert nagyon kedvelem de hát zavar a foghiiánya ...:S:(
2010. okt. 7. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
vidd el fogorvoshoz, és fizesd ki a porcelánfogait :D
2010. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fiúk szeretik ha egyenesen beszélnek velük. Mond meg neki hogy láttad a fogait és kérdezd meg mik a tervei vele. Nyugodtan mond meg neki, hogy neked egy olyan fiú kell, aki törődik az egészségével (vagy a szépségével, amelyik szó közelebb áll hozzád).


Kibaxott zavarban lesz ettől a fiú, ezzel semmi baj. Normális esetben ő is tisztában van a gonddal...


Lényeg hogy egyenesen beszéljétek meg. Ne utalgass, de húzd az időt. Mond meg kerek perec mi a gondod. Ha azonnali akcióra hajlandó hogy tegyen a dolog ellen, akkor továbbléphetsz vele, ha csak azt válaszolja hogy "majd rendbehozom" akkor lépj tovább egyedül..

2010. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az igasság az,hg lehet hg nem rohad...hanem betegsége van...ebbe nem szeretnék teljesen belemenni, de van ilyen....
2010. okt. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!