Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el? :D (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el? :D (bővebben lent)

Figyelt kérdés

van egy csaj aki aki tettszik (osztály) most végzünk,és kb egy 1éve beleszerettem,na de most az a lényeg h nagyon szép szeme van,hogy mondjam,tudassam vele ezt?:D

de ne csak így h na de szép szemed van,hanem ürügy.stb

ti h mondanátok?

köcsögök se kíméljenek!!!

köszi


2011. okt. 19. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:

jaj biszti te is szépfijú vagy, neked is szépszemed lehet talizhatnánk valahol? feszes popsimvan és előre tágíttt lukam


egy köcsög

2011. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 vanszabadnév? válasza:
Először hívd fel magadra a figyelmét, mondjuk rugdosd hátba, vagy valami hasonló. Aztán 2 rugás között keríthetsz sort rá.
2011. okt. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

fiú vagyok 18 lány 17:D

de ne csak köcsögök írjanak:D

2011. okt. 19. 13:52
 4/9 Fke ***** válasza:

jaaaj ne, "Szép a szemed." ennél a jó melled is jobb.


öcsém, minden lánynak szép a szeme. nehogy már ezzel próbáld szédíteni! inkább mond, hogy elvinnéd egy közös fagyinyalásra, vagy valami értelmeset.


De ne azt, hogy szép a szeme

2011. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vagy másféle nyalásra!

Sztem egyszer mikor beszéltek mond h most különösen gyönyörű a szeme mert úgy süt bele a fény vagy vmi ilyesmit.

Sok sikert!

2011. okt. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
beszélgetés közben: ,,Bocsi ha túl sokat nézek a szemedbe, de olyan szépek..." ;)
2011. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 16Jessica16 ***** válasza:
Hát án nekem volt egy olyan pasim,aki túlzásba vitte és nyálas volt.. szerintem, ha elmész mellette és azt mondod, hogy de jó illatod van már pirulni fog utána még pár bók.. és egy kis beszélgetés, majd hívd el randizni
2011. okt. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

de más lány szeme sosem tettszett akár szerelmes voltam akár tettszett mint nő,már bocs

ez áááááá mindíg csak a szemét nézném(=

ilyen sárga(arany) meg picit zöld

2011. okt. 19. 20:19
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon gyönyörű:D
2011. okt. 19. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!