Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A társkeresési tapasztalataima...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresési tapasztalataimat versbe öntve hamarább meggyőzhetném a nőket hogy érdemes velem randizni?

Figyelt kérdés

Incelként a nőket sokat tanulmányoztam

A döntésemet a csajozásról régen meghoztam

Bár nem vagyok kigyúrva és nincsen lapátállam

Felszednélek mert hidd el jó vagy nálam.


Incelként hordozok sok fontos értéket

Elvárásaidban ne képviselj túl magas értéket

Ha diplomás alfa chadre fogsz tovább várni

Keserűn csalódva fogsz a földbe állni


Mert harmincon túl a csajok csak lesik

Hogy sex market value-juk a földre esik

Nem kellenek már a chadeknek

De jók lennének még az inceleknek.


Úgyhogy inkább bébi gyere össze velem

A diplománál és fizunál fontosabb a szerelem

Ha sexhez juthatok általad, tisztellek majd rendesen!



2023. márc. 27. 14:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Harmincan felüli nőkét mondom, hogy nemhogy a "chad-ek" nem hoznak lázba, hanem az incelek sem.

A vers sem segít a helyzeten.

2023. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Engem meggyőzött
2023. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Arra nem gondoltál, hogy valami Való Világba vagy X Factorba elmenj?
2023. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában az, hogy versben írsz amúgy nem egy rossz fogás, kreativitásról is árulkodik ami szexi, ráadásul a rímeid sem szarok.

Kár, hogy amit írsz, az botrányos.


Incelként sok értéket képviselsz, írod, de legalább egyet sorolnál fel.

Szerelemről írsz, de aztán arról, hogy szexhez juss végre. Ez lenne a szerelem? pfff...


Szóval nem túl meglepő módon megint az a nőszerzés akadálya, hogy fröcsögsz a nőkre meg más férfiakra.


Inkább írj magadról egy verset, ha már úgyis bemutatkozás a cél a profilodon. És ha lehet, hagyd ki belőle az "incel" a "chad" meg a többi baromságot. Írd le mi a jó benned.

2023. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem el, hogy ép elméjű embernek ilyen halál komolyan megfogalmazódik a fejében, le is írja, sőt még képes kérdést is kiírni róla. Ilyen nincs, ez egy szánalmas troll, aki naponta vagy 5 ehhez hasonló rendkívül értelmes kérdést tesz fel és nem érti miért kerüli minden nő messziről..🤦🏻‍♀️
2023. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan.... miért esik nehezedre valami jót is írni magadról? Ne a másikat szpauld hanem azt mutasd be miért vagy TE jó választás. Az egész párkeresés erről kéne, hogy szóljon, hogy elhitesd a másikkal, hogy jó döntés összejönni veled. Erre te ehelyett másokat szpaulsz, köztük azokat is, akiket elvileg meg akarsz győzni.

A társkeresésedben a legnagyobb akadály magad előtt önmagad vagy.

2023. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

vetkőzz egy szál alsógatyára, fesd magad neonzöldre és szavald el a lánchíd oroszlánja hátán ülve

tuti sikered lesz, még a tv-be is bekerülsz

2023. márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Versben is csak nőgyűlölet és lenézés árad a soraidból. Gratulálok, biztos sok csaj ugrik majd rá. Ja, nem.
2023. márc. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez literatúra, itthon köpnek az újra mert maradiak írj mégtöbb ilyet!!!
2023. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért jópofa. Azt mutatja, hogy a gyűlölködésen kívül valami más is érdekel a világon, és ha van humorod magadon röhögni, annyira azért mégse veheted komolyan ezt a sok incel baromságot.
2023. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!