Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy hónapos ismerkedésben ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapos ismerkedésben ez fontosabb lenne mint a nő?

Figyelt kérdés
Hétvégén randi volt megbeszélve majd a pasi lemondta azzal az indokkal hogy elfelejtette hogy pasis estét tartanak és meccset néznek. Ez lekoptatós duma lenne?
2023. márc. 27. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen kopi szöveg.
2023. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%

Ez csak at jelenti hogy komfortzónábol nem lép ki.

Én is szovesebben mondok baratoknak meg ismiknek igeneket meg olyan tarskereseknek randikra akikkel nincs macera.

2023. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%

Amúgy friss ismeretségben én is szoktam ilyen kamu elnapolós dolgokat bedobni, hogy lássam mit reagál a másik egy váratlan helyzetben. És amelyik hülyén reagál az kuka. Sok kellemetlenségtől mentett ez már meg...

Én fentieket egyszer elnézném.

45n

2023. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Maradjuk annyiban, hogy nem vagy prioritás számára. Az, hogy ezt meddig tolerálod, rajtad múlik.
2023. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Masodallasban keres not maganak. Elso a haverok.
2023. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Akkor te meg felejtsd el őt. Jobban jársz.
2023. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Haverok😂 Ált.suliban voltak elsők a haverok...
2023. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Én teljesen komolytalannak gondolnék egy ilyen pasit, nem terveznék vele, az biztos.
2023. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen fiúkat jobb ha hagyod fogadd meg a tippem, az exemnek folyamatosan a haverok voltak az elsők, amit egy darabig még elvisel az ember, hiszen régebb óta ismerték mint én, meg hát lehetnek barátai az embernek.

Viszont egy idő után amikor két hét elteltével először találkoznánk, deeee ez meg ez a haver épp most ér rá....

2023. márc. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!