Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lenne értelme a találkozásnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme a találkozásnak, vagy lemondjam?

Figyelt kérdés

29 éves sub5 incel vagyok. Nem szűz, de incel, és ronda. Konkrétan végigpörgettem 80 km-es körzetben a FB társkeresőjét, és volt összesen 3 beszélgetésem onnan. Nem tudok válogatni, az a lényeg. Van egy lány, akivel kicsit több, mint 1 hónapja "beszélünk". Ez úgy néz ki, hogy az elején nagyon kommunikatív volt, érdeklődött, magáról beszélt, egyebek, majd két hét elteltével elkezdett ghostingolni. Na, mondom, belőlem nem csinál hülyét sokadjára senki se, inkább konkrétan rákérdezek, miért érdeklődik látványosan kevésbé, mint előtte. Az eredmény? Majdhogynem ő volt megsértődve! Legalább kiderült, hogy elmondása szerint nincs más, csak nem ér rá... hihető. Nem katasztrófa, ha mást talált, csak akkor legalább tudjam, hogy nem kell pitizni fölöslegesen. Azóta is folytatja ezt: kétnaponta ír egy sort, láttamozza a válaszomat, majd eltűnik.


Mivel szeretem, ha egyértelmű lezárása van egy történetnek, úgy gondoltam, megkérdezem, ráér-e most már arra, hogy személyesen is megismerjük egymást (korábban valóban elfoglalt volt - na de nem annyira, hogy hetente 15 szót írjon összesen). Ha visszautasítja, akkor megmondom neki, hogy ne erőltessük tovább ezt az egészet, ha beleegyezik... hát, ez életszerűtlen, úgyse fog. Legnagyobb döbbenetemre aztán még ő maga kérdezett vissza, hogy most szombaton ráérek-e.


És aztán megint eltűnt.


Oké, én iszonyatosan gyűlölöm az embereket, aszociális vagyok. Ő kevésbé ilyen súlyosan, de szintén magának való. Én nem nagyon válaszolok senkinek Messengeren sem és nem viselek el senkit magam körül, el tudom képzelni, hogy ő is hasonlóan viseltetik másokkal. Csakhogy nálam van ezen szabályok alól egyetlen kivétel: a kiszemeltem. Szóval nem értem, mit művel, szerintem még ő sem, de egy biztos: így soha az életben nem alakulna ki kötődés és en bloc érdeklődés sem a részemről.


Végezetül felállítottam magamnak egy kis listát, hogy mi szól a találkozó mellett és ellen, de még mindig nem tudok dönteni.


Pro:

-nincs vesztenivalóm

-lehet, hogy élőben más

-semmi más lehetőségem nincs rajta kívül

-megnyugtathatom magamat, hogy legalább randim volt idén

-lenne egy minimális látszata a másfél hónapnyi kommunikációnak

-ha őt elszalasztom, megint hónapokig nem lesz senki


Con:

-a szabadnapomat másra is tudnám használni

-úgyse lesz semmi belőle

-egy jó 6 ezret elverek benzinre fölöslegesen

-úgyse vagyok neki elég jó

-az egész egy hosszú kínos csend lenne

-elvesztettem a motivációmat vele szemben

-okosabb (műveltebb, intelligensebb, jobban szocializált) nálam, ami zavarna


Konkrét időpontot egyébként nem beszéltünk még meg. Gondolom, holnap fogunk egyeztetni, de ha ő nem kérdez rá, én nem fogok jelentkezni magamtól. Vagy persze benne van a plot twist lehetősége, hogy ő maga mondja le.


2023. márc. 30. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát mindenképp megér
2023. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy sub5? A külsőd 10-es skálán 5-ös alatt van?
2023. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

@1

Valamiért mindenki ezt mondja. Talán nekem is ez lenne a logikus. Viszont felmerül a kérdés: miért mindig én öljek mindenbe energiát, más miért nem tesz értem soha semmit? És mindezek ellenére mindig én húzom a rövidebbet... Szóval kíváncsi vagyok mások meglátására is.


@2

Pontosan. Alapvetően 3 felosztást szoktak megkülönböztetni: sub5, normie és chad. Az eddigi visszajelzések és a tapasztalataim alapján még amikor a legjobban vagyok felöltözve és amikor 10 perce estem ki a fodrásztól, akkor is bőven emészthetetlen a külsőm.

2023. márc. 30. 16:45
 4/11 anonim ***** válasza:

Van értelme, ha nyitott vagy valakit megismerni, szeretnél beszélgetni egy lánnyal, kipróbálnád magad egy randihelyzetben, szeretnél egy kis változatosságot vinni a szürke hétköznapokba. Ha ezek bármelyike fennáll, akkor van értelme, ha nem, akkor nincs.


"miért mindig én öljek mindenbe energiát?" Ha már ilyen jól bekategorizáltad magad, akkor végre megérthetnéd, hogy a csúnya embereknek nem jár ki a figyelem. Az a 8-9-10-es férfiak (vagy nők) kiváltsága, hogy úton útfélen emberek odavetik magukat eléjük. Egy illúzióban élsz, ha azt hiszed, hogy ez másképp lesz, sajnos ha vkinek előnytelen a külseje, akkor a személyiségével kell brillíroznia, amivel vonzóvá válhat, na nost az online tér az pont nem az a műfaj, ahol ezt meg lehet csinálni.

2023. márc. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ja, csak rettenetesen megalázó, hogy nekem kell produkálnom magamat minden téren: én dobjam fel a témát, én tűrjem el, hogy eltűnik, én nézzem el azt, hogy mindenki más fontosabb nálam, ha pedig egy csodálatos véletlen folytán mégis randiig jutunk, én utazzak el hozzá, és persze a végén én legyek visszautasítva. Na ez nagyon unalmas már. Egyetlen kapcsolatom volt idáig, ott pontosan ugyanez zajlott le. Mindent én csináltam, én tartottam fenn a beszélgetést, én kerestem őt, én utaztam hozzá, és kénytelen voltam, mert tudtam, hogy nem lesz más, ha ő nem. És a csattanó az, hogy még én lettem kidobva a végén azzal, hogy ő nem képes elviselni egy aszociális embert - ami egy ordas nagy kamu, mert bár szereti hangoztatni, hogy ő nagyon társasági ember, amíg együtt voltunk, egyetlen alkalommal ment el a barátnőivel fagyizni. És ennyi, semmi más.


Na, mindegy, eltértem a tárgytól, de várok még meglátásokat. Személy szerint én most ott tartok, hogy remélem, "elfelejti" a holnapra félig megbeszélteket, nem keres, én pedig akkor holnap rövidre is zárom ezt a megalázó helyzetet és nem hagyom, hogy még egy nő hülyét csináljon belőlem.

2023. márc. 31. 07:16
 6/11 anonim ***** válasza:

A válaszodat olvasva nagyon nem állsz készen arra, hogy másokkal ismerkedj. A hülyét te csinálod sajnos magadból. Nem futunk olyan szekér után, amelyik nem vesz fel. Ha valakiben nincs meg annyira az érdeklődés irántunk, akkor az ember saját érdekeinek megfelelően, de ki tudja hozni a legjobbat a helyzetből. Pl. ha tudom, hogy nem tetszem a másiknak annyira, hogy kapcsolat legyen belőle, DE van valami program, pl. koncert, amire meghív és ami történetesen engem is érdekel, akkor nem fogok kihagyni egy jó lehetőséget a bulizásra, csak azért, mert tudom, hogy párkapcsolat szempontjából zsákutca. Nyilván, ha úgy érzi az ember, hogy semmit nem nyer majd a találkozóból, semmi pozitív élményt pl. megnézhet egy kiállítást, akkor már nem érdemes elmenni. Az írásod alapján az utóbbi tűnik valószínűnek, így nem javaslom, hogy elmenj. Sőt, ha mégsem felejtené el és felhozza, akkor érdemesebb lemondani.

A legrosszabb, amit tehetsz, ha nem felejti el, felhozza és egy frusztrált fszként megjelensz "bájcsevegni".

2023. márc. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na, nagyjából így gondolom én is, köszönöm. Csak elgondolkodtam rajta mégis, mert hát ugye nincs más opcióm. Érdekes módon valahogy egyik szekér se vesz fel soha...
2023. márc. 31. 15:26
 8/11 A kérdező kommentje:
Illetve még egy gondolat. Totál egyértelmű még a hülyének is a helyzet, de mégis, valamiért még ő maga dobta fel az időpontot. Miért? Mi értelme ennek? Vagy hogy annyi felelőssége se legyen, hogy maga mondja ki, hogy ennyi volt, hagyjuk egymást?
2023. márc. 31. 18:28
 9/11 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező miert ennyire nulla az önbizalmad? Lazits már az istenért, ettől a görcsöléstől mindenki világgá szalad!


Nem csak a jó kinezetű pasiknak van barátnőjük (nézz csak körül!). Meg nem kell azon panikolni hogy millyen témákat dobj fel! Ez nem egy vizsga! Csak laza beszélgetes, a téma jön magától. Csak ne izgulj ennyire, nem fog a csaj megenni! Ha megse tudtok miről beszélni, vagy unjátok egymast, vagy akármi, akkor meg egyszerűen csak nem illetek össze, téma lezárva, legalabb megpróbáltad.

Igazából veszteni valód nincs, csak nyerhetsz!

2023. márc. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Végső soron találkoztunk az "úgy sincs jobb dolgom, veszíteni nem tudok semmit" elvén. Még jó, hogy elmentem! Teljesen más élőben. Aztán hogy lesz-e valami ebből, azt nem tudom, főleg úgy, hogy soha nem ér rá egyikünk sem, de végül is ha lemondom, akkor ennyi se lett volna. Pedig tök logikus lett volna, hogy ennek semmi értelme nem lesz. :D
2023. ápr. 3. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!