Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a helyes lépés ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes lépés ?

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit, akivel megegyeztünk hogy csak szexkapcsolatunk lesz, azaz en azt mondtam, hogy barátsággal is megelegednék egyelőre.

Keresi a kedvem es hoz visz a kocsijával, par napja talakozgatunk csak, vonzó ferfi es értésemre adta finoman hogy valami lehetne mar. De en nem erzem egyelőre hogy eljött az idő, lehet régimódi vagyok vagy nekem idő kell egyszerűen, hogy erezzem, hogy kell nekem, hozza bújnák.

Nagyon idegennek erzem meg egyelőre ezt az embert , hiaba vonz, nem tudom hogy ebben az esetben ha megvárattatom, nem e veszítem el?

40+/N


2023. márc. 31. 14:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem akar gondolom beleadni semmit. Mivel igent mondtál a szexkapcsolatra, igy várja a mannát a semmire hogy majd ápolgatod. Te magad degradáltad le magad neki erre a szintre.
2023. márc. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igazándiból en barátságot mondtam nem szexkapcsolatot

Mindegy, elveszítem a pasit, ha halogatom?

2023. márc. 31. 14:56
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ melyik tipusvannak pasik akik nagyon sokat beleadnak abba hogy kapjanak szexet, meg vannak olyanok is akiknek 1 nője nincs de fel nem állna a tv mellől hanem ráir nőkre hogy mizu és ennyi a legtöbb.
2023. márc. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Vannak a vadászok akik aktívan tesznek a nőkért, adnak magukra is, és vannak a lusta disznók. Meg köztük a skála.

Nem tudni h a fenti melyik tipus.

De ha az utóbbi akkor az ágyban is egy nulla lesz

2023. márc. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az ágyban. Az utóbbiak minenben egy nullák.
2023. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne sürgess, ne erőltess semmit, az csak rossz lenne neked.

Ne félj, hogy elveszíted, ez lehetetlen, mivel egyelőre idegenek vagytok egymás számára.

2023. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért is gondolkodsz rajta? Szexkapcsolatot akar csak, te meg barátságot. Ő nem azért programozik veled, mert a haverod, csak azért, hogy kifeküdj neki, aztán repít.

Megéri foglalkozni vele? Szerintem egyértelműen nem.

2023. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

"Megismertem egy pasit, akivel megegyeztünk hogy csak szexkapcsolatunk lesz, azaz en azt mondtam, hogy barátsággal is megelegednék egyelőre."

Ez milyen megegyezés?

Én nem értem csak?

Tehát barátkozol addig míg nem érzed úgy, hogy le akarsz vele feküdni?

Szerintem te sem tudod mit akarsz.

Azért foglalkozik veled, hogy szexelj vele, nem azért mert olyan hú de nagyon barátkozni akar.

2023. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ok, es mit tegyek? Elvesztem ha nem fekszem le vele?
2023. márc. 31. 15:26
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

És kár érte?

Te ezt így nézed?

Ennyire nem lehetsz kétségbeesett...

2023. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!