Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a helyes lépés ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes lépés ?

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit, akivel megegyeztünk hogy csak szexkapcsolatunk lesz, azaz en azt mondtam, hogy barátsággal is megelegednék egyelőre.

Keresi a kedvem es hoz visz a kocsijával, par napja talakozgatunk csak, vonzó ferfi es értésemre adta finoman hogy valami lehetne mar. De en nem erzem egyelőre hogy eljött az idő, lehet régimódi vagyok vagy nekem idő kell egyszerűen, hogy erezzem, hogy kell nekem, hozza bújnák.

Nagyon idegennek erzem meg egyelőre ezt az embert , hiaba vonz, nem tudom hogy ebben az esetben ha megvárattatom, nem e veszítem el?

40+/N


2023. márc. 31. 14:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy elvesztett, nyerted a lottón, vagy mi? 🤔


Soha nem volt a tiéd, nem is lesz, mert nem egy tárgy, de mégha úgyis működne, akkor sem lenne az, mert nem is azért van veled kontaktusban.

Teljes mértékben lényegtelen, hogy lefekszel vele, vagy sem, mert ígyis-úgyis le fog pattintani.

Csak annyi a különbség, hogy megőrizheted az női mivoltod, önbecsülésed, ha nem teszed szét a lábaid neki.

2023. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Kapj már a fejedhez kérdező!

Szépen szüntesd be a kapcsolatot.

Te baratságot vagy mit akarsz, ez sem érthető pontosan, de a lényeg a lényeg, hogy nem ugyanazt akarjátok.

Ő egy ingyen dgást.

Addig meg teszi a szépet.

2023. márc. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező érezni akarsz iránta valamit és csak azután feküdnél le vele. A férfi meg csak szexelne. Ebből csak úgy kerülhetsz ki győztesként, hogy többet nem találkozol vele. Mert ő többet, mint szex nem akar tőled, nemhiába mondta, hogy szexkapcsolat szeretne, azért kedveskedik és elvarja, hogy lefekudj vele, jelezte finoman. Remélem olyan kétségbeesett nem vagy a f@száért, hogy adsz neki...
2023. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Őt se érd3kli hogy twged elveszte e megkap e.
2023. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"Keresi a kedvem es hoz visz a kocsijával, par napja talakozgatunk csak, vonzó ferfi es értésemre adta finoman hogy valami lehetne mar."

Konkrétan ledegradál egy prostituált szintre.

2023. márc. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%
Akkor is elvesztheted, ha lefekszel vele. Úgyhogy én nem tenném, amíg nem kívánom. Ha ezért otthagy, akkor ebből amúgy sem lett volna hosszú távú kapcsolat.
2023. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem csak ő van a világon. Lesz még olyan, akivel gondolkodás és stressz, szenvedés nélkül jól megleszel, mert összeilletek.

A jóra érdemes várni.

2023. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!