Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a helyes lépés ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy régi lány barátommal újra összehozott minket a sors és elkezdtünk ismét beszélgetni, meg időt tölteni egymással. (mindig is csak barátok voltunk)

Nem volt kényelmetlen vele lenni kettesben mivel tudtam, hogy barátja van, szóval tényleg csak mint két barát töltjük el az időnket.

Ahogy telt az idő hirtelen azt vettem észre, hogy szó szerint a hét majdnem összes napját kettesben vagyunk reggeltől estig, ami egy ponton elkezdett eléggé furának tűnni, mivel nem tudtam, hogy mikor van a barátjával, akivel mint megtudtam mostanában nincsenek a legjobban.

A sok közös időnek köszönhetően elkezdett köztünk is kiépülni valami, történt pár dolog ami már kevésbé illet bele a barát kategóriába (nem feküdtünk le), próbáltam vele beszélni, hogy lehet le kéne állni ezekkel, és inkább a jelenlegi barátjára kéne koncentrálnia, de azt mondta, hogy velem sokkal jobban szeret lenni, kellemesebben érzi magát és hogy azon gondolkodik, hogy véget vet a mostani kapcsolatának.

Én mondtam neki, hogy nem feltétlen vágyok egy kapcsolatra, főleg az exem óta egyáltalán nem vágyok egy ilyen jellegű kötődésre (kínszenvedés volt az a kapcsolat), úgy érzem magamat mintha egyedül sokkal szebb lenne az életem. (semmilyen testi kapcsolatot se akarok kifejezetten) Nagyon semleges vagyok az egésszel, bár azt is mondtam, hogy ellene sem vagyok, csak nem tudom hogy ugyanúgy érezném e magamat egy kapcsolatban mintha csak barátok lennénk.

Én azt akarom hogy boldog legyen, nagyon szeretek időt tölteni vele, tetszik is külsőre, a személyiségét meg naaagyon imádom, kísértetiesen hasonló a gondolkodás módunk, csak tényleg attól félek, hogy megint ugyanaz lesz mint legutóbb és amint kapcsolatban leszünk hirtelen megváltozik bennem minden és fájdalmat okozok neki ezzel, meg hogy megbánja ezt a váltást.

Egyébként mind a ketten 20-25 között vagyunk, ő az idősebb 3 évvel.

Tudom ,hogy nem tudtok konkrétumokat mondani afelől hogy miket tegyek, meg ez az egész saját magát fogja megformálni, de azért kíváncsi vagyok mások szemszögére a helyzetről, előre is köszönök minden véleményt, tippet, tanácsot, meglátást!

Szép napot!



2021. okt. 8. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Nem hinném, hogy olyan lányt akarsz, aki most is csalja a barátját valakivel.. egyértelműen vess ennek véget.
2021. okt. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek az elsővel! Ha bizonytalan vagy vele kapcsolatban, akkor inkább mondj nemet a közeledésére, mert ha meggondolod magad akkor az sokkal jobban fog fájni neki, illetve sokkal kellemetlenebb lesz neked is.
2021. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem meg már akaratlanul is beetetted es reménykedik. Egyértelműen arra készül, hogy otthagyja érted a barátját.

Ha nem akarsz tőle semmit, akkor jobb ezt egyertelműen közölni.

Első két válaszoló meg majd felnő, és meglátják, hogy az életben nem minden fekete-fehér.

2021. okt. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Kedves hármas! Remélem egyszer neked is sikerül felnőni és elfogadni, hogy nem mindenki látja úgy a dolgokat mint ahogyan Te, és azt is remélem, hogy ezt nem problémaként fogod látni. És persze azt is, hogy ezt az arrogáns stílust sikerül levetkőznöd. :)
2021. okt. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!