Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne a helyes lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes lépés?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal akivel nagyon jól elbeszélgettünk, két nap múlva elhivtam találkozóra (fagyi , séta).Az egyik barátnőjétől visszahallottam, hogy a lány már 40 perc után haza akart menni (ennek nem tudom az okát).Le kellene tisztáznom vele a dolgokat?( Pl. Van-e értelme több "randinak"?) vagy inkább csak passzoljak? 21/F
2017. jún. 3. 03:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt marha jófej "barátnője" van, hogy a bizalmas dolgait visszamondja neked. Az is lehet, hogy csak keresztbe akar tenni nektek, ha a lány látszólag jól érezte magát és chaten is aktív veled, akkor talán csak kitalálta az egészet a kedves barinő.

Ha a második randira igent mondott, akkor nem hiszem, hogy bármi baja lenne...ha nekem valaki nem jött be az első randin, meg is mondom neki, hogy ne legyen folytatás.

2017. jún. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is a baràtnő rosz màjuságát látom a dologban,féltékeny ràd...Pasi legnagyobb ellensége a baràtnője legjobb baràtnője.

Második esély(randi) semmit nem jelent, lehet az is hogy ad még egy esélyt hàtha...

Lehet 40perc utàn otz akart hagyni de a 45.ben elvaràzsoltad..

2017. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2017. jún. 4. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!