Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A metalos fiúk bejönnek? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A metalos fiúk bejönnek? Mi véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 23:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Van akinek igen, van akinek nem...És az, hogy metálos nem jelent semmit sem, ha végig gondolod...
2010. okt. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Ha csak így nézelődésképp gondolod, részemről előbb megnézek egy jó kiállású, hosszú hajú metálos pasit, mint egy ilyen cicafiút vagy szétcsúszó hiphopost... emellett, a külső nem jelent túl sokat egy komoly kapcsolatban pl. Azért én az ágyba is metálos pasit vinnék...
2010. okt. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Nekem CSAK a metalos pasik jönnek be. :) Persze nem mindegyik. Irányadónak, mondjuk Kalapács József jól néz ki. De Joachim Cans is nagy favoritom.
2010. okt. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Tündérke89 válasza:
Be. Nekem is azom van:) Rem nem te vagy azXD mert akkor lesz ne mulass:)
2010. okt. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

nekem rockerem van de előtte pl metálos pasi tetszett de kegyetlenül (vele nem lett semmi sajna mert túl jó barát volt és féltette a barátságot :) ) és én is rocker vagyok lélekben mert a csajok stílusa nekem nem nagyon áll jól xD

am többnyire helyesek úgy vettem észre ... legalábbis a korombeliek :)

19/L

2010. okt. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

jaj, nanáááááá:D csak értük élek:P te is az vagy? *.*

198L

2010. okt. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
hehe, bocsi, 18 L :D
2010. okt. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom itt mindenki rokker?
2010. okt. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

hehe, rock elnyomás van =D

am igen, bejönnek, ha igényesek...stb.

2010. okt. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Mit takar h metálos fiúk? Én metálzenekarban gitározok, ilyen zenét hallgatok egész nap. Viszont rövid a hajam, sima pólókat hordok, farmert, deszkás cipőt, semmi tetkó, piercing, vagy fültágító. Most akkor én metálos vagyok vagy nem?
2010. okt. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!