Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Regeltem a parom.hu oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regeltem a parom.hu oldalon de elég kábránditó hogy a hölgyek egyátalán nem keresnek komoly kapcsolatot csak szórakoznak nekem legalábbis úgy tünik?

Figyelt kérdés

Normális párkapcsolatot keresek, de mintha ezeken az oldalon nem igazán találni. Sajna itt ez van: hetero vagy ébredjél már fel. Hol élsz te? Hol van olyan társkereső oldal ahol normális gondolkodású hölgyek keresnek komoly kapcsolatot?Aztán szétnéztem ennek az oldalnak a sexpartner keresőjébe ott meg lehidaltam leszbik és fizetős hölgyek vannak. Úgy tünik én a heteró beállitottságomal maradi lennék?

F/36


2008. dec. 29. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
a noverem a randivonal nevu lapra regisztrtalt komoly szandekkal, de kb 1 ev leforgasa alatt millio komolytalan, csak szexet akaro ertelmisegi ferfi kereste. O miert nem talal normalis pasit????? Mindenhol vannak mindenfelek, csak kersned kell. De azt tulzas allitanod, hogy csak komolytalan nok vannak ott, mert nem igaz.
2008. dec. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Srapnel ***** válasza:
Nézd meg a nők lapja café párkeresőt, ott szinte csak komoly kapcsolatot kereső csajok vannak.
2008. dec. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

MONDJUK a love.hu is ugyan ijen szar oldal lett

ja és ott sok lánynak van még fiu rege

és sok fiunak lány rege

de ez mire jo nem tom

2008. dec. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!