Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális hogy ennyire megvisel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ennyire megvisel, hogy egy srác akivel beszélgettem,már nem érdeklődik felőlem annyira? Többi lent

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja beszélünk,eleinte elég lelkes volt,gyakran keresett,majdnem minden nap,mára ezek már megritkultak,heti 1-2. Külföldön él amúgy. Persze tudom,hogy ez normális, mindkettőnk éli az életét, de pont amikor megkedveltem akkor kezdett eltűnedezni.meg tudtam hogy nem is nagyon lehet belőle semmi,a távolság miatt, de pont tegnap realizáltam h két hete alíg keres,és olyan szomorú lettem,hogy konkrétan betegség tüneteit produkálom.más is volt már így?
2023. ápr. 27. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Te is keresheted. Én se keresem egy idő után azokat, akiknál nem érzem, hogy kölcsönös lenne az érdeklődés.
2023. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy testi és lelki tüneteid vannak szerintem abnormális. Oké, hogy jó volt vele beszélgetni, de tudtad, hogy ebből nem igazán lesz több. Felkereshetnél szakembert ha megteheted, mert szinte biztos, hogy valami mínusz veled kapcsolatban létezik.
2023. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem van online kapcsolatom abban is megesnek a szünetek néha több hónapos is, aztán megint megy a szerelem videocset ömlengések tovább.

Lassan több mint 3 éves a "kapcsolatom" vele, azalatt már volt 2 barátom az életben. 2 srácot is túlélt az online szerelem.

(300 km-re van, de megesik hogy nontop megy a videozás, megesik hogy honapos szünetek)

2023. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Az nem normális, hogy belezúgsz valakibe, akivel csak írogatsz. Levelezőpartnert keresel vagy hús-vér társat?
2023. ápr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Alapvetően nem szeretem a levelező partnereket, az életben zajló kapcsolatok híve lennék.csak valahogy belesodródtam ebbe. Amúgy én is szoktam kezdeményezni, ráírni, szval nem csak egyoldalú volt,de már meguntam h én írok

Igen azt tudom h szükségem lenne pszichológusra, csak nincs rá pénzem sehogy sem sajnos

2023. ápr. 27. 15:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor olvass pszichológiáról, emberi jellemekrol, tulajdonságrol, járj el sportolni, tégy szert, hogy egészséges légy testileg/lelkileg. Ha jól érzed magad a bőrödben, akkor nem fogsz beléhabarodni online, különösen úgy, hogy kb. egyoldalú az egész chatelgetés/levelezés.
2023. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
(*szert=sport)
2023. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem nem egészséges egyáltalán, hogy 2 hónapja beszélgetsz valakivel, nem is találkozgatsz, és már attól kivagy, hogy nem keres olyan gyakran.

Tökéletesen példázza, miért nem egészséges ismerkedés legelején egész nap, de legalábbis órák hosszat, rendszeresen üzenetezgetni a másikkal.

Belehabarodsz abba, amit mutat feléd online aztán meg szorongsz, ha csökken az intenzitás úgy, hogy az égvilágon semmivel nem tartozik neked, hiszen nem is találkoztok.

2023. ápr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Megertelek, velem ez mostanaban majdnem mindennapos 😂
2023. ápr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne rá vetítsd ki a pasihiányod hanem vmi elérhetőre. Őt hagyd meg unalmas napjaidra inkább.
2023. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!