Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Problémának se minősíthető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémának se minősíthető dolog, de válaszokat várok. :D (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok. :) Szóóval. Jött a másik osztályba egy új srác év elején. És tetszik nekem :$ Azt vettem észre, hogy "sokszor" néz. De biztos nem azért mert én is tetszem neki, hanem mert "fura" vagyok. :D Vagy nemtudom...De mégis mit csináljak, hogy tetsszek neki?
2010. okt. 9. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélges vele stb.
2010. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 FFDP ***** válasza:
Miért vagy fura?
2010. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A suli folyosóján bármivel megállíthatod, és beszélgethetsz vele. Kezdésnek elég, hogy miért, és honnan jött a suliba. Aztán majd a válaszaiból le tudod szűrni, hogy mi az oka annak, hogy nézeget téged. Csak legyél természetes, és ne nyomulós.
2010. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát nem fogom a folyosón megállítani, hogy szia, mért jöttél? Mivel már október van :D De majd vmit megkérdezek mondjuk matekórán. (Egy matekcsoportban vagyunk:D:D)

Nos a "fura"-ságom csak annyiból ered, hogy én meg barátnőm vagyunk az osztály hülyegyerekei, a tanárok "rémei" :D Ezt most mesélhetném, hogy miben nyilvánul meg. Szóval akaratlanul is feltűnő szoktam néha lenni. (Ez a tanároknál káromra válik...) De úgyis lehet fogalmazni (ahogy a Bence mondaná) vadóc vagy eleven vagyok.

Amúgy köszönöm a válaszokat :)

2010. okt. 9. 18:33
 5/5 anonim válasza:
Szerintem egy hülye kis ribi vagy. Tanujjá bazzeg, ne a tanárokat szívasd.
2010. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!