Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác sokat keres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác sokat keres telefonon az minősíthető egy kedveleknek?

Figyelt kérdés

2 hónapja állandóan keres. Mindig valami baromsággal. Soha nem mondta még azt, hogy kedvel, randizzunk stb. Elérte már 2-szer, hogy talizzunk, de azt is ürügyel, hogy kellene neki egy jó töri könyv, nekem az megvan, nem adnám oda, érte jön? Stb. Kétszer már elsütötte.


De miért nem mondja ki, ha érez valamit? Néha napi 4-szer is felhív ugyanazzal, máskor 3 napig nem hív. Majd megint. De olykor este 10-kor is azzal a szöveggel, amivel már délelőtt, déluán hívott.


Mire véljem?


2011. jún. 17. 23:53
 1/7 A kérdező kommentje:

Ó jaj, rossz kategóriába írtam, elbambultam. Remélem a moderátorok átteszik a szerelem kategóriába.


Azért jöhetnek a válaszok és pardon! :)


Amúgy én 20 éves csaj vagyok, ő 28 éves srác.

2011. jún. 17. 23:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nagyon félénk, nem mer jobban kezdeményezni, hívd el valahova te, ha benne lennél te is vagy tegyél utalásokat rá és hátha erőt vesz magán.
2011. jún. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerelmes, mint a nagyágyú, csak fél a visszautasítástól, azért nem mer kezdeményezni. Így találkozhat veled baráti(haveri)szinten, de ha bepróbálkozna és te elutasítanád, akkor már ez sem volna.Egyértelmű.
2011. jún. 18. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De miből ilyen egyértelmű?


Mondom, néha 3 napig nem is keres. Tök semleges témával keres meg állandóan. Pár nap múlva találkozok vele, természetesen megint kell egy könyv, ami csak nekem van meg. :)


Milyen legyek vele? Szívem szerint megkérdezném, miért csinálod ezt velem, de nem vagyok elég bátor. :) :)

2011. jún. 18. 09:31
 5/7 anonim ***** válasza:

a par nap szunet amikor nem keres az szerintem az az ido amikor ugymond mar "nem feladja es probal elfelejteni" de nem megy.....igyh ujra probal veled kapcsolatba lenni....

tenyleg felhet a visszautasitastol, de az a kerdes h neked teszik a srac????....mert ha igen akkor legyel te a batrabb:P:)

2011. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
-nem(az nem kell oda, bocsi:p)
2011. jún. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És ez olyan biztos, mert számomra nem egyértelmű. Oda vagyok érte, de várom a biztos jelet. De nem jön. :(
2011. jún. 19. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!