Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az elektromos cigit be akarják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elektromos cigit be akarják tiltani, miért nem tiltják be a chadezést is, hogy végre mindenki élvezhesse a szex terapeutikus hatását?

Figyelt kérdés

[link]


Hogy megóvják a fiatalokat a nikotin függőségtől be fogják tiltani Ausztráliában az elektromos cigiket.

Taps taps taps! Nagyon szép!


De chadezeő oldalakat mint a Tinder, és önmagában a chadezést mikor fogják betiltani, hogy általa is megvédjék a fiatal generációkat a romlástól, nemi betegségektől és kóros szexhiánytól (ami azokat ér akik kiesnek a piacról)?


2023. máj. 2. 08:58
 31/100 anonim ***** válasza:
94%
Tudod mit, #tilcsukbe a szexet, ahogy van, hát csak a baj van vele és neked úgysem jut, akkor másnak se 😂
2023. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/100 anonim ***** válasza:
75%

"Keresztény családból származom"


Ha most is gyakorlod a vallásod, az sokaknál (főleg értelmesebbeknél) inkább hátrány.


"Életemben nem hazudtam, nem loptam, nem csaltam sehol, sem dolgozatíráskor, sem számítógépes játékokban sem pókerben amit sulis társakkal játszottunk."


Szóról szóra igaz a páromra is, csak ő jól is néz ki mellé.

Sok másik vonzó férfira is igaz, szóval miért is választana bárki is téged?

2023. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/100 A kérdező kommentje:

32


A külső nem érdem nem tudom miről beszélsz.

2023. máj. 2. 21:42
 34/100 anonim ***** válasza:
94%
Nem érdekel, hogy érdem-e vagy nem (részben egyébként az), nem érdekel senkit a hisztid. Felőlem oldalakon át fejtegetheted, hogy nem érdem, stb., attól még nem fogunk vonzódni olyanhoz, aki nem tetszik külsőre. Ez súlyos évezredek óta így van mindkét nemnél.
2023. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/100 anonim ***** válasza:
94%

"Aham akkor miért nem rohannak hozzám a nők."


Bocs, de aki kiír egy ilyen kérdést, az nekem távol áll a vonzó személyiségtől. Egyenes egy nagy piros red flag.

2023. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/100 anonim ***** válasza:
91%
Nem, valóban nem csak a jellemen múlik. Ha jól elő tudod adni magad, akkor ideig-óráig össze tudsz szedni valakit. (Az más kérdés, hogy ha ennyira híjján vagy egy korrekt szociális készségnek, akkor nem fogod tudni ilyen jól előadni magad, ha nem dolgozol a sok más negatív tulajdonságodon, mint a nőgyűlölet, és társai.) De hiába jó a belsőd, ha képtelen vagy ezt mások tudtára adni. Az pedig nem minősül annak, hogy interneten egy anonim fórumon leírod magadról. Jó hír, hogy a kommunikáció, és a szociális érzék fejleszthető. A gond, hogy sok incelnek ezen felül is van problémája, amin ezek mellett kéne dolgoznia. Nyilván ez megterhelő, és hosszadalmas. Viszont én őszintén nem hiszem hogy bárki alapból veszett fejsze nyele lenne, ha igazán tenni akar magáért. De könnyű sem lesz. Pont ezért nem árt minél hamarabb elkezdeni a megfelelő forrásokból, ami nem az incel oldalak. Mármint... Miért fogadsz el tanácsot, és miért teszed magadévá olyan emberek világnézetét, akik szintén sikertelenek, és/vagy a te megítélésed szerint rossz emberek? Nincs értelme, ha nem akarsz magányosan meghalni.
2023. máj. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/100 anonim ***** válasza:
95%
Hogy lenne már belsőleg rendben valaki, aki meg akarja szabni a nőknek, hogy kivel dughatnak? Ez egyedül a rothadó belsőt mutatja, ami csak titeket jellemez. Pont ezért nincs, és nem is lesz senkitek soha.
2023. máj. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/100 anonim ***** válasza:
0%

"Hogy lenne már belsőleg rendben valaki, aki meg akarja szabni a nőknek, hogy kivel dughatnak?"



Ez az utobbi 2000 ev soran 1950 evig igy volt, csak kozlom.



38F incel

2023. máj. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/100 anonim ***** válasza:
100%

38


És akkor mi van?

2023. máj. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/100 anonim ***** válasza:
0%

"És akkor mi van?"



Az van, hogy ez a hagyomanyos norma....



38F incel

2023. máj. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!