Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az elektromos cigit be akarják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elektromos cigit be akarják tiltani, miért nem tiltják be a chadezést is, hogy végre mindenki élvezhesse a szex terapeutikus hatását?

Figyelt kérdés

[link]


Hogy megóvják a fiatalokat a nikotin függőségtől be fogják tiltani Ausztráliában az elektromos cigiket.

Taps taps taps! Nagyon szép!


De chadezeő oldalakat mint a Tinder, és önmagában a chadezést mikor fogják betiltani, hogy általa is megvédjék a fiatal generációkat a romlástól, nemi betegségektől és kóros szexhiánytól (ami azokat ér akik kiesnek a piacról)?


2023. máj. 2. 08:58
 51/100 anonim ***** válasza:
95%

"Én nem hiszem el, hogy ti ezeket komolyan gondoljátok."


Pedig de, mert ezek a "rendes, jó fiúk". Ja, nem!

2023. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/100 A kérdező kommentje:

48


Anyagisak vagytok ez a baj. Nem a szeretet, meghitt családi légkör az első mert ha nincs plazmatévé, iphone akkor a családdal együtt töltött program sem annyira tartalmas ugye?

Lehet akárhogy ragozni, az anyagiasságotok a fő probléma.

S emellé még hipergámok is lettetek, aki kevesebbet keres az nem ér semmit emberileg sem a szemetekben, csak felfele vagytok hajlandók házasodni.

2023. máj. 3. 14:48
 53/100 A kérdező kommentje:

51


Rosszat mondani a nőkről annyit tesz, hogy nem vagy rendes meg jófiú?


Értem már, ti úgy definiáljátok a jófiút, hogy a nőnek mindent elnéz és azt lesi mikor teljesítheti kívánságát.


Ez esetben nem vagyok rendes, jófiú, de még szép.

2023. máj. 3. 14:50
 54/100 anonim ***** válasza:
95%

Nem az anyádból kellene kiindulni. Emeld a hangod neki, ne nekünk.

Én nem vagyok anyagias, és több fogalmam van a szeretetről, családról, összetartástól, mint neked bármikor is lesz.

2023. máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/100 A kérdező kommentje:

54


Ne anyázzál jó? Az én anyámnak vizet sem vihetsz. Na ő nem volt anyagias.

2023. máj. 3. 15:26
 56/100 anonim ***** válasza:
94%
Akkor anyázok, amikor csak szeretnék. :)
2023. máj. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/100 anonim ***** válasza:
95%
AZ biztos, hogy pánikszerűen menekülök, ha olyan alakkal hoz össze a sors, mint a kérdező.
2023. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/100 A kérdező kommentje:

56


Bizonyítod műveltségi szinted meg önfejűséged csupán…

2023. máj. 3. 17:03
 59/100 A kérdező kommentje:

57


Igen, nagyon közelről ismerjük egymást ezért ésszerű is amiket beszélsz.

2023. máj. 3. 17:04
 60/100 anonim ***** válasza:
Önfejűségem? :D Hogyan? Mesélj még...
2023. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!