Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az elektromos cigit be akarják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elektromos cigit be akarják tiltani, miért nem tiltják be a chadezést is, hogy végre mindenki élvezhesse a szex terapeutikus hatását?

Figyelt kérdés

[link]


Hogy megóvják a fiatalokat a nikotin függőségtől be fogják tiltani Ausztráliában az elektromos cigiket.

Taps taps taps! Nagyon szép!


De chadezeő oldalakat mint a Tinder, és önmagában a chadezést mikor fogják betiltani, hogy általa is megvédjék a fiatal generációkat a romlástól, nemi betegségektől és kóros szexhiánytól (ami azokat ér akik kiesnek a piacról)?


2023. máj. 2. 08:58
 81/100 anonim ***** válasza:
94%

72

Na igyanígy vagyok én is! Van egy minimum szint, ami alá nem megyek tehát keressen 1M ft.ot pl/hó! És akkor felháborodsz, pedig TE ugyanígy válogatsz felszines szempontok alapján!

De koszonom választ kaptam!

Te válogathatsz így, a nők szerinted nem! És ez az, ami igazán b*ssza a csőröd

2023. máj. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/100 A kérdező kommentje:

81


De mást én nem nézek, te meg legalább 27 más szempontot a külső mellett.


Jó, ne legyen alkoholista, drogos, goldigger meg ilyenek de ezek alap dolgok amit a nők 99%-a azért teljesít.


Az 1 millás jövedelmet pedig csak a férfiak 1%-a teljesíti.


Nem vagyunk egyformán válogatósak, ne add már be ezt.

2023. máj. 5. 08:38
 83/100 anonim ***** válasza:
94%

"De mást én nem nézek, te meg legalább 27 más szempontot a külső mellett."


Így van. Ugyanis nem csak egy farkat keresek. És olyan pasi meg nem kell, akinek tök mindegy milyen a nője, 99% jöhet.

2023. máj. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/100 A kérdező kommentje:

83


Rendben, akkor ezt letárgyaltuk.

Ti válogatósak vagytok, mi férfiak nem annyira és inkább megismerni akarunk.

2023. máj. 5. 15:15
 85/100 anonim ***** válasza:
95%
Nálam is alap volt, hogy meg akarom ismerni a párjelöltet, nem kérdés. A válogatásból meg soha nem vennék vissza.
2023. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/100 A kérdező kommentje:

85


Oké, akkor kellemes macskázást öregségedre!

2023. máj. 5. 15:19
 87/100 anonim ***** válasza:
95%

10 éve kapcsolatban élek, és szeretem a páromat.

De ha nem így lenne, akkor is inkább macskáznék örökké, minthogy számomra gusztustalan külsejű/személyiségű férfiaknak adogassak esélyt.

2023. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/100 anonim ***** válasza:
94%

85) Így. Utólag azt mondom, még jobban is válogathattam volna pár éve, jó pár agyf.sz helyzettől megkimélhettem volna magam 😂

86) ez a mítosz csak a fejetekben él, hogy a válogatós nők macskákkal keserednek majd meg 🙂

De még ha így is lenne, nem ciki erről úgy osztani az észt, hogy neltek még fiatalon sem jön össze semmi?

2023. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/100 anonim ***** válasza:
100%
#88! Ez mondjuk tök vicces, hogy értünk aggódnak, hogy macskás nők leszünk (nem, de ők ugye azt hiszik), tehát nekünk ezért változtatni kell. Miközben mi addig is tök jól elvagyunk. Ők meg addig is itt nyígnak, amíg "macskás pasik" lesznek, láthatóan nincsenek tök jól el, de ők azért nem változtatnak 🤣 Nem csak a szépségükért, az eszükért se szerethetjük őket.
2023. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/100 anonim ***** válasza:

84


Csak a magad nevében beszélj.

2023. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!