Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az elektromos cigit be akarják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elektromos cigit be akarják tiltani, miért nem tiltják be a chadezést is, hogy végre mindenki élvezhesse a szex terapeutikus hatását?

Figyelt kérdés

[link]


Hogy megóvják a fiatalokat a nikotin függőségtől be fogják tiltani Ausztráliában az elektromos cigiket.

Taps taps taps! Nagyon szép!


De chadezeő oldalakat mint a Tinder, és önmagában a chadezést mikor fogják betiltani, hogy általa is megvédjék a fiatal generációkat a romlástól, nemi betegségektől és kóros szexhiánytól (ami azokat ér akik kiesnek a piacról)?


2023. máj. 2. 08:58
 41/100 anonim ***** válasza:
95%

40

És szerinted ez igazságos?

Egyebkent, nekem teljesen rendben lenne, de akkor igye keresel havi 2-3M.et, hogy eltarta magas szinvonalon? Mert ugye, valamit valamiért

2023. máj. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/100 A kérdező kommentje:

41


Miért kell a magas színvonal?

Tényleg, ezeknek a nőknek semmi sem elég, nem ismerik a szerénység fogalmát?

Mind nárcisztikus?

Hagyjátok már azt a szákbab**ott státuszt meg hipergámiát!

2023. máj. 3. 08:40
 43/100 anonim ***** válasza:
95%
Újból sikerült az utolsó kommentekben bizonyítani, hogy nektek a belsotokis hanyinger
2023. máj. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/100 A kérdező kommentje:

43


Miért is? Mert kérdőre vonunk a magas igényetek miatt?

2023. máj. 3. 09:39
 45/100 anonim ***** válasza:
96%
Akkora igényem van amekkorát szeretnék, én életem, eldönthetem hogy szeretnék élni és azt is, hogy kivel.
2023. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/100 anonim ***** válasza:
96%

Én nem hiszem el, hogy ti ezeket komolyan gondoljátok. Milyen alapon kérsz te számon bárkit? A nagy kereszténységben a te Istened arról nem szólt, hogy baromira nincs ilyen jogod?

Egyáltalán mit reméltek ezektől a kérdésektől? Szerinted olvassa Julcsi, és azt mondja, hm, igaza van, ki is dobom a jóképű, normális pasimat és összejövök a ronda, követelőző Józsival, aki majd kedvére használhat, mert 500 éve is így volt, ez kell nekem?😂

Az van, hogy ezekkel a kérdésekkel csak egymásnak picsogtok, amitől csak még szánalmasabbak vagytok, és minden nőnek felfordul tőletek a gyomra. Az inceleken kívül senkit nem érdekel a hisztikétek, szóval ezzel max.egymást tudjátok felszedni🤷🏼‍♀️

2023. máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/100 A kérdező kommentje:

45


Liberális kivagyokén…

2023. máj. 3. 10:32
 48/100 anonim ***** válasza:
95%

"nem ismerik a szerénység fogalmát?"


Miért kéne ismernünk? :D


Én pl. tanultam, beletettem az energiát, van némi intelligenciám is, valamint szépen építettem magamnak karriert, kockáztattam is többször, stb. Ezért nem ismerem a szegénység fogalmát, mert jól keresek. De ezzel is baja van egyeseknek, mert x évig nem így volt, szemét feminizmus, fújfúúúúj sokat kereső, "karrierista" nők. Olyan kommentet is láttam konkrétan az oldalon, hogy az "úriember" szerint az nem egészséges, hogy egy kapcsolatban nem lehet szakításkor adott esetben utcára vágni a nőt, tehát mondjuk ribiskedésnél nem kockáztatja a lakhatását, és nem kell a szüleihez kullogni.


De ha egy nő el akarja magát tartatni, és ha már feladja a függetlenségét, akkor legalább egy jó életszínvonalért cserébe tenné ezt meg, akkor az is baj.


Mi felel meg nektek? Dolgozzunk és keressünk szarul és válasszunk olyan pasit, aki szintén csóró + nem vonzódunk hozzá? Vagy ne dolgozzunk, hanem tartassuk el magunkat egy csóró pasival, és tudjuk meg, mi a szegénység? :D

2023. máj. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/100 anonim ***** válasza:
34%

"van némi intelligenciám is"



Annyi nincs, hogy kulonbseget tegyel a szerenyseg es a szegenyseg kozott.....



38F incel

2023. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/100 anonim ***** válasza:

49


Nem "nem tudok különbséget tenni", hanem félreolvastam.

De amúgy annak sincs értelme. Ha telik jó életszínvonalra, akkor miért élne bárki is szerényen? Természetesen nem azt mondom, hogy ostoba módon szórni kell a pénzt.

2023. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!