Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kutyás lányok ti értékelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutyás lányok ti értékelitek hogyha egy férfi odamegy megsimogatja a kutyát és kérdezget róla majd rólatok? 28/F

Figyelt kérdés
Próbáljak így ismerkedni Pesten vagy ehhez nincsen a tömeg kellő tudatállapotban, rezgésszinten? (azaz lehet túl be vannak fordulva zombi üzemmódban?)

2023. máj. 7. 11:26
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Az hogy csak a bugyiba akarna nyúlni a férfi, az mindaddig előítélet generálta feltételezés, míg kiderül a tényleges szitu. Ha viszont tetszik a normális külsővel, belsővel rendelkező férfinak a nő, akkor a nő legrosszabb esetben kapott egy pozitív visszajelzés. Tekintsünk el attól hogy a férfi esetleg alpárian nyilvánul meg, nyomulós stb. Mi ezzel a gond akkor? Bár sosem fog megtörténni, én örülnék neki ha normális lányok kinyilvánítanák az utcán hogy tetszem nekik. Nagyon jól esne
2023. máj. 7. 13:59
 12/35 A kérdező kommentje:
Én szeretem az aranyos kutyàkat. Nekem is van egy. Ráadásul kutyakozmetikus képzésre járok
2023. máj. 7. 14:00
 13/35 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, de ez nem jelenti, hogy feltétlen akarnék is ismerkedni. De ha szimpatikus vagy, nem küldenélek el. :)
2023. máj. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
89%

11: Nekem az a gondom vele, hogy sunyin, manipulatívan teszed. Már az is férfi gondolkodásra vall, hogyha tetszik neked külsőre, rögtön másznál rá. Én ezért is szoktam lepattintani a sok bunkót, vonzalom csak akkor alakulhat ki, ha már ismerjük valamennyire egymást és személyiségben is passzolunk. Ebben az esetben ilyenről szó sincs.

Az, hogy kutyakozmetikus leszel, már eleve kizáró ok, nagyon gáz.

2023. máj. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Nem igazán. De mondjuk én eleve ott szoktam sétáltatni, ahol nincs ember. Ha a mezőn odajönne valaki csak azért, mert meglátta a kutyámat és még akárha simogatni, akkor furán néznék rá.
2023. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

*meg akarja simogatni

Bocsi.

2023. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

14. Sunyi, manipulatív? Normálisan el lehet kezdeni a kutyáról aztán másról is. Hogyha nem sunyin megy oda egy férfi akkor azzal kezdi hogy hú nagyon tetszel elkérhetem a számod? Vagy úgy hogy hú demeg***nálak. Ez nyers de nem sunyi és manipulatív. Ha egy normális beszélgetést akar kikerekíteni egy férfi a kutya kapcsán, hogy általa megismerhesse a nőt akkor nincs más opció. Viszont lehet ez tömegközlekedési eszköz, bolt, utca, strand akármi. Szerintem az a legrosszabb ha egy férfi anélkül elérhetőséget kér, hogy tudná milyen a bő személyisége csak meglátta az utcán. Tehát ennél jobb módja random nem igazán van.

A nő egoja meg akármi van csak duzzadt egy kicsit ha a férfi alapvetően egy normális egyed volt, nem volt erőszakos stb.


Alapvető probléma van azokkal a nőkkel ilyen kínai nagyfalat húznak fel maguk köré. Akik azt gondolják hogyha az utcán megtalálja őket valaki az sült bolond kivétel nélkül. Természetesen az esetek döntő többségében lehet hogy az. Viszont úgy vélem 1 esély jár azoknak akik normálisabbnak tűnnek első ránézésre. Ezzel a nagy tartozom én ugyan egy férfinak se semmivel, hagyjanak engem békén, ne is szóljon férfi hozzám hozzáállással a férfiak jobban el fognak vadulni. Aki normális önértékeléssel rendelkezett, annak is lemegy a normális alá az önbizalma. Miért? Mert az a férfi aki utcán random megszólít egy nőt azt instant le kell koptatni

2023. máj. 7. 15:59
 18/35 A kérdező kommentje:
Szeretni a kutyákat nem ciki egyáltalán. Van aki másodállásban csinálja. Kívánom téged találjon meg csak orvos vagy mérnök
2023. máj. 7. 16:00
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
17: Aha, és ha beszélsz vele mondjuk negyed órát, akkor mennyire ismered meg? Semennyire, ahhoz hetek is kevésnek számítanak. Az eleve nem százas, aki ilyen trükkökkel akar becserkészni egy lányt. Manipulatív, gyáva figura, akiről egyéb más dolgokra is lehet számítani, de semmi jóra.
2023. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Vagyis rossz pasi vagy, csak nyugtatgatod magad, hogy legalább "normális". De ha ennyire vergődsz, meg így ragadsz egy csajra kínodban, akkor ott vannak problémák.
2023. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!