Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kutyás lányok ti értékelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutyás lányok ti értékelitek hogyha egy férfi odamegy megsimogatja a kutyát és kérdezget róla majd rólatok? 28/F

Figyelt kérdés
Próbáljak így ismerkedni Pesten vagy ehhez nincsen a tömeg kellő tudatállapotban, rezgésszinten? (azaz lehet túl be vannak fordulva zombi üzemmódban?)

2023. máj. 7. 11:26
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Fene tudja. Ha nem kérdezi meg nyilván irritáló.

Mivel van párom így tényleg csak max pár szó. De amúgy ha normális az illető nem küldöm el. Egy randim is volt anno így.

Tőlem gyakran kérdezik milyen fajta (az egyik németjuhász a másik saarloosi farkaskutya...az utóbbi ritka és inkább farkas).

Ha van kutyád akkor meg még könnyebb.

2023. máj. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

19. És ha egy nagy cégnél dolgozol mennyire ismeri meg egy férfi a kiszemelt nőt? Lehet negyed órás beszélgetés után ugyanannyira mint egy kutyát sétáltatós lányt. Nem tudom mi ez az ellenszenvesség női oldalról. Én személy szerint tényleg csak kicsit ismerkednék, beszélgetnék. Ha látom személyiségben másak vagyunk akkor természetesen nem akarnék randit sem. Viszont ha váltottunk pár normális mondatot az sem rossz dolog manapság ahol legtöbben csak telefonon tudnak pötyögni vagy facebookon a posztok alatt szájkaratézni. Nem értem a koncepcióját annak hogy hirdetni kell a valós, kultúremberek módjára történő kommunikációk kiirtását, hogy még elvadultabban éljünk egymás mellett mint eddig, hogy egy férfi lehetőleg rá se nézzen egy nőre lassan mert mit képzel.


Ne tegyünk már úgy mintha egy nőnek nem lenne szívének kedves egy-egy jó szó akár random normálisabb férfiaktól.


Nekem szebb lenne az életem hogyha random lennének beszélgetéseim nőkkel. Hogyha nem érezném azt az utcán, hogy az ottani jelentőségem a nők szempontjából egy darab fűszál jelentőségének sem felel meg. Jobb lenne igen, ha elkapnék néha pár tekintetet mikor mosolygó szemekkel néznek rám. Jobb lenne ha érezném mikor szépen felöltöztem hogy másnak is tetszem stb.

2023. máj. 7. 17:42
 23/35 anonim ***** válasza:
21 vagyok. Kérdező, kezdemenyezz, próbálgasd és kész. Sok nő fején amúgy is látszik szerintem hogy unott buvalbszt fejjel megy vagy esetleg vevő lehet beszélgetésre. Ha már a kutyát kérded lehet e simogatni akkor az nem is olyan nyomulos sztm. :)
2023. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
23. Köszi, szívesen próbálgatnám. Bátorságot kellene vennem az tény. Ilyenkor az van bennem hogy valami olyat tennék ami a manapság nem megszokott ezért le is koptatnának. Majd igyekszem:)
2023. máj. 7. 18:00
 25/35 anonim ***** válasza:
#12: akkor nyugodtan ismerkedj kutyával. Nincs abban semmi rossz. Úgyis látod, ha valaki nem vevő rá
2023. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
40%
Pfú, nagyon gáz vagy kérdező, biztosan olyan ronda, hogy a kutya is szűkölve menekülne előled. Különben nem néznének a nők egy fűszálat is többre nálad.
2023. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
72%

Bocsi, de nekem ordít, hogy gáz vagy. :D Szerencse, hogy nincs kutyám, így biztos, hogy elkerülsz.


Először is, mi az, hogy ha nem tetszik ez az ismerkedési mód valakinek, azt úgy értelmezed, hogy nincs olyan "rezgésszinten" (már ebből a kifejezésből lehet tudni, hogy valami freak lehetsz), meg, hogy zombi. Nem kicsit vagy arrogáns.

Ha valakinek nem az jön be, ami neked, nem az nála a norma, ami nálad, attól még nincsen alattad, nem te szabod meg, mi a jó és rossz. És semmilyen "rezgésed" sincs.


Másodszor pedig, látszik a terjengős válaszaidon, hogy milyen okoskodó, lepcses szád lehet. Olyan "falat" húz mindenki, amilyet akar, nem feltétlenül van vele gond, mindenkinek máshol vannak a határai, komfortzónája.


Ettől függetlenül adok tanácsot neked.

Szerintem nem gáz nyitás, ha valóban szereted a kutyákat (mint kiderült, igen). Nyugodtan csináld, aztán vagy bejön, vagy nem. De ha nem, akkor fogadd el, és ne minősíts mást lehetőleg.

Ennyi.

2023. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

27. Nem tudom melyik minősítésre gondolsz. Te minősítettél engem :D


Kiemeltem hogy az azok a nők akik ellenségeskedve állnak hozzá minden egyes személyhez aki megszólítja őket, valószínűleg nem egy jó irány.


Ha rosszakat akarsz gondolni rólam, a te döntésed :)

2023. máj. 7. 19:54
 29/35 A kérdező kommentje:
Én nem személyeskedtem. Általánosságban beszéltem ha esetleg félre lett értve :D
2023. máj. 7. 19:56
 30/35 anonim ***** válasza:
Nem
2023. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!