Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem? Hagyjam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Hagyjam, vagy próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Az iskolában van egy lány, aki nagyon tetszik. Egy párszor összenéztem már vele, de végül mindig levettem róla a tekintetem. Hogy miért? Az a helyzet, hogy eléggé félénk vagyok. :-) Ezen a tulajdonságomon nem tudok változtatni. A lányról hallottam egy-két dolgot, hogy bunkó, meg lekezelő, stb.

Én valahogy nem akarok hinni ennek, és mégis inkább megismerkednék a csajjal. Az a helyzet, hogy ezt suliba nem nagyon tenném, nem csak azért mert félénk vagyok, hanem valószínű utána mindenki hozzám jönne hogy mit akartam tőle, meg ilyenek, mivel logikusan nem csak nekem tetszik a lány. A többiekkel ellentétben én nem azt látom benne, hogy "fúú, de megdugnám", hanem "fúú, de megismerném" :-) Csak az a fránya félénkség... Én valahogy azt látom ő benne, hogy ő egy normális lány, és nem él vissza a szépségével úgy ahogy egy-két ilyen idős... Tudom hogy ez furcsa, merthogy nem is ismerem, de nem tudom, na. :-) Annak örülnék a legszívesebben, ha felvehetném MSN-re, vagy ilyesmi, de nem tudom sajnos a címét. Nem tudom mit tegyek. Lehet könnyebb helyzetbe lennék, ha én lennék a suli "arca", nem csak egy közönséges gyerek. :-S

Remélem normális válaszok érkeznek, és nem a b*zi flamerek jönnek. :-D

15/F


2009. dec. 18. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem egy ember mondja,hogy bunkó és lekezelő,akkor lehet valami alapja a szóbeszédnek.Azt kellene először is kideríteni,tényleg nagyképű-e a csaj,hogyan beszél és viselkedik másokkal,és aztán,ha úgy veszed észre,hogy ez nem igaz,és hozzád való lenne,akkor szerezd meg az msn címét.Ezt úgy éred el,hogy kinyitod a szádat,és elkéred valamelyik jó ismerősétől.Különben nem megy.Aztán szépen felveszed msn-re,és beszélgetsz vele.Sajnos a kommunikációt semmi esetre sem tudod kikerülni,sajnálom,de ez van.
2009. dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valójában csak egy ember mondta, hogy milyen volt vele, tehát nem szeretnék olyan nagy súlyt fektetni erre a dologra. Nekem nagyon édes lánynak tűnik, ha nem úgy néznék ki ahogy, biztos bepróbálkoznék nála. Jó persze nem egy 130 centis pattanásos kölyök vagyok, hanem én nem tartom magam valami jóképűnek. :-(
2009. dec. 18. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Látod ,itt a gond,hogy te őt nem egy szimpla aranyos,kedves,hétköznapi lánynak tekinted,hanem istennőként kezeled,és azt gondolod,hogy csak azért,mert szép,már rögtön több lesz nálad,és te hozzá képet értéktelen és ronda vagy,és tuti nemet mond,mert ő gyönyörű és megteheti.Na ne már!Vegyél egy jó mély levegőt,fújd ki,szedd össze magad,és ha tudod a nevét,keresd meg valamelyik közösségi oldalon,jelöld be,vedd fel msn-re,vagy járj utána az msn címének.Csak így érheted el a célod.Ne ülj ölbe tett kézzel.Ha nem sikerül,akkor is mi történik?Semmi,a világ nem dől össze,TE attól nem leszel kevesebb!
2009. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos álltalában a pletykák hamisak, ezt a saját bőrőmön tapasztaltam:)( van természetesen néhány kivétel)

Egyébként azt mondod nem vagy valami jóképű. A szépség reállis. Kinek mi a szép. Lehet neki bejösz. Amúgy meg nem a külső értékek számítanak első szempontban hanem a belső. Ha nem is jösz be neki lehetnétek barátok eleinte. Velem is volt már így,hogy összebarátkoztam egy sráccal..nem jött be meg semmi utána jobban megismertem elkezdtem meglátni benne a belső értékeket és egyre jobban vonzott.

Elsődleges dolog szemezni vele utána msn címet kideríteni, egy kis kommunikáció, majd sulin belül köszöngetni, majd elkezdeni vele dumálni.

Első legfontosabb ha már kapcsolatba kerültél vele, ne legyél túl nyomulós. Szóval eleinte ne legyen az,hogy ijen olyan virág, szerelmi vallomás stb.. ráér későbbre.

Sok sikert neked!:)

Majd térj vissza a kérdésre egy idő múlva és írd meg,hogy hogyan alakultak a dolgok.

2009. dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen a válaszokat. Majd lehet teszek egy lépést felé, de egyelőre erőt próbálok gyűjteni hozzá. :-P :-D
2009. dec. 18. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!