Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen amikor a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen amikor a csajok bejelölik azt az opciót hogy "komolyat,de nyitott vagyok" Itt mire gondolhatott a költő?

Figyelt kérdés

Tinderen van olyan opció hogy "komolyat,de nyitott vagyok"

Szóval nem bánja ha elviszed egy romantikus vacsorára,de este azért dugd meg xd

Vagy ti mégis hogy értelmezitek ezt az opciót?



2023. máj. 14. 20:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem komolyat akarok, de erkölcsösnek akarok látszani.
2023. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sokaknál azt is jelentheti, hogy komoly kapcsolat a cél, de nyitottak például sima barátkozásra, dumálgatásra is.
2023. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Komolyat akarnak, de ha elég jól nézel ki, akkor fél perc alatt alád dobják magukat.
2023. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Ezen én is mindig nevetni szoktam xd Kapcsolatot keresek, de az se baj, ha csak dugunk. Ki veszi komolyan az ilyeneket?
2023. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Kitana. ***** válasza:
93%
A srácok 98%-ánál ugyanez van kint. Amíg nem találnak valakit, akit alkalmasnak gondolnak komoly kapcsolatra, addig szívesen szexelnek olyanokkal, akik max jól néznek ki. Mi ezen az érthetetlen?
2023. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Mindig komolyat akartam mindenkitől. Aztán kiderült, hogy mi lett belőle. Legtöbbször semmi komoly, mert a másik csak mondja. Jó opció ez, ha őszinte az enber.
2023. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2%

#5: Egyszer azért nézz már fel tinderre. Nemhogy a srácok 98%-ának, de még a negyedének sincs kint ez. Sőt, a nőknél sem.

Egyébként a srácokra jellemzőbb, hogy teljesen csak szexet akarnak. Nem nyomják be ezt a szöveget annyiszor.

2023. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően komolyat keres, de nem veti meg a komolytalan kapcsolatot, és ha olyanba fut bele, van rá esély, hogy belemegy.
2023. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
#8 szerintem ha komoly kapcsolatot keres valaki, nem épp jó indítás, hogy alkalmikban is benne van. Nem túl bizalomgerjesztő.
2023. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

#9 Miért nem? Nem látok összefüggést.


Nekem nem lenne gondom ezzel. Mondom ezt úgy, hogy az első partneremmel vagyok együtt és mással soha nem szexeltem. De nem vetem meg azt, ha valaki kapcsolaton kívül szexel, ha mindkét fél szeretné, és egyiküknek sincs kapcsolata, vagy beleegyezett a párjuk.

2023. máj. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!