Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen amikor a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen amikor a csajok bejelölik azt az opciót hogy "komolyat,de nyitott vagyok" Itt mire gondolhatott a költő?

Figyelt kérdés

Tinderen van olyan opció hogy "komolyat,de nyitott vagyok"

Szóval nem bánja ha elviszed egy romantikus vacsorára,de este azért dugd meg xd

Vagy ti mégis hogy értelmezitek ezt az opciót?



2023. máj. 14. 20:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
11%
#10: Én sem vetem meg, ha valaki kapcsolaton kívül szexel, DE ha valóban komolyat keres, akkor jellemzően nem előző napról ugrik át az ember ágyába máséból... Ez nemtől független.
2023. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
42%
#10 én sem vetem meg, nekem is voltak alkalmi kapcsolataim, de olyankor nem komolyat kerestem. Nekem ez a “nyitott vagyok bármire” kiírás azt juttatja eszembe, hogy lehet ma velem randizik, tegnap meg még mással egyéjszakásozott🤣Erre értettem azt, hogy nem túl bizalomgerjesztő.
2023. máj. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
29%
Ha van sok love akkor komolyat ha nincs de jo a pali akkor csak reszeles.
2023. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%
"nem vagyok elrontója semminek, ahogy alakul.." =szex
2023. jún. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
72%

Nekem anno aztmondtak a csajok komoly kapcsolatot keresnek

Bar a tinder egy kuros app. Ettol eltekintettek 5-6eve. Azota valtozott es rendeltetes szerint mukodik?

2023. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolatot szeretne, mert szeretne már családot alapítani, de dubajozni is szívesen megy amíg ez nincs meg… egyesek meg utána is.
2023. jún. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

azt jelenti hogy az átlagos palikat halálba túráztatják, de ha jön egy jófajta csávó akkor nagyon gyorsan szétteszik és reménykednek hogy majd velük marad a jó fogás, miközben persze nagyon jól tudják hogy ennek kevés a reális esélye.


szivesen.

2023. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha akarod akkor kapcsolat ha csak meg.... neki az is jó.

Voltam ilyen lánnyal.

Csak mégsem írhatja ki ezeket.

nov. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy a jóképüekkel dugnak


a csunya pasik meg dolgozzanak "kapcsolatért"


a jó pasik meg akarhatnak kapcsolatot, de azoknak opcionális

dec. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!