Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem ír találkozók között,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ír találkozók között, akkor más is van a képben?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy sráccal, nagyjából heti 1x szoktunk találkozni (néha heti 2, néha több, mint 1 hét telik el, de kb. heti 1). Fiatal, huszas vége és informatikában dolgozik, úgyhogy nem az, hogy technikai analfabéta lenne, chaten szinte egész nap elérhető. Ha én írok neki, akkor elég hamar és kedvesen szokott válaszolni.

Ő nem szokott írni nekem, csak arról, hogy mikor hol találkozunk, nem chatelgetünk. Ez nekem furcsa, eddig az összes párommal (ismerkedési fázisban is) tartottuk talik között is a kapcsolatot. Szerintetek sok másik nővel is ismerkedik vagy miért lehet ez? Ő azt mondta, hogy nem szeret hosszú üzeneteket írni... de a barátaival úgy láttam elég gyakran chatel.



2023. máj. 24. 01:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám, hogy feltétlen mas novel ismerkedne, de nem erdekled annyira, mint amennyire a talik alkalmával beadja. Valószínűleg nem akar semmi komolyat, amikor épp raer és neki kenyelmes, akkor keres, hogy talizzatok. Ha össze is jonnetek, ez akkor is így lenne. Kb szex kapcsolat lenne belőle.

Ha valakit tényleg érdekel a másik, az keresi a lehetőséget, hogy beszélhessen vele, akar így, akar úgy.

Oké, én elfogadom, ha valaki nem szeret chatelni. De fel is tud hívni.

2023. máj. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
94%
Azért a barátok más szinten vannak, mint te. Oké, hogy randizgat veled, de nem ismer még ő téged annyira és főleg nincs érted oda, hogy üzeneteket írjon nap mint nap többször. Próbáld ki, mint írták, hogy nem írsz neki egy napot, hogy keresni fog-e, ha nem, vagy semmi tartalmasat nem ír, nem érdeklődik, akkor nyugodtan stoppolhatod az ismerkedést vele. Különben benne van a pakliban, hogy másokkal is randizik, csetelget, de miért ne tenné, hogyha nem mozgattad meg annyira? Döntsd el, hogy vársz rá, vagy inkább offolod.
2023. máj. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%

Miért csak heti egyszer találkoztok? Én már csak emiatt se venném komolyan. Nekem eddig minden kapcsolatom úgy kezdődött, hogy annyira odavoltak értem, hogy akkor is megoldották a heti 3-4 talit, ha 80 km-re laktunk egymástól. Aki nem volt oda értem, az hiába lakott csak 20 percre tőlem, akkor is csak ez a heti 1-2 jött össze. Egyszerűen azért, mert nem tartott olyan fontosnak, hogy több időt szánjon rám. Ezekből nem is lett kapcsolat, mert nekem ez édeskevés ahhoz, hogy komolyabbra fűzzem valakivel a szálakat.


A talik közti kommunikációról is annyit, hogy akikkel jártam, még akkor is írogattak nekem napközben, mikor már együtt laktunk. Vagy volt olyan, aki napjában 5x felhívott. Most ilyenek mellett szerinted érdemes foglalkozni olyan pasival, aki egyszer nem képes felemelni a telefont vagy írni neked egy “szia mizut”? Hol az önértékelésed? Én befejezném a randizgatást olyan pasival, aki nulla energiát tesz az ismerkedésbe. Szerintem vagy van valakije, és te meg side chick lennél, vagy talonban tart, amíg nem akad jobb.

2023. máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

"Próbáld ki, mint írták, hogy nem írsz neki egy napot, hogy keresni fog-e" ezt aktívan űzöm, azt hiszem a leghosszabb, hogy nem írt 4 nap volt.

"üzeneteket írjon nap mint nap többször" itt nem erről van szó, a talik szervezésén kívül semmit nem ír, nem ír napi szinten, napok maradnak ki

2023. máj. 24. 15:23
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi itt a kérdés? Le se szar. Keress mást.
2023. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szexpartnerem is ír naponta, csak hogy érezd a különbséget. Nem érdekled igazán több mint valószinű.
2023. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

16-os: Ouch, ez fájt. Arcon csapó igazság.

Oké, mondjuk mi nem szexeltünk (még).

2023. máj. 24. 15:56
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után ne is szexelj vele.
2023. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!