Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok lány miért alázza meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért alázza meg azokat a srácokat, akik nem jönnek be nekik? Nem bírják ki, hogy egyszerűen csak nemet mondjanak?

Figyelt kérdés

Többször voltam már a szenvedő alanya ennek az egyre terjedő szokásnak és még többször voltam a tanúja is. Ritka undorító egy dolognak tartom. Abban az esetben, ha mondjuk részegen és/vagy modortalanul menne oda valaki, azt még megérteném. De könyörgöm, miért kell megbántani és nevetségessé tenni olyan srácokat, akik normális módon és tisztelettel közelednek?

Erre egész egyszerűen nincs bocsánat! Én fiúként nem sok lány tetszésével találkoztam, akinek pedig bejöttem volna, az nekem nem volt vonzó. De mégis beszélgettem mindegyikükkel, minden egyes szavamra figyeltem, hogy semmi félreérthetőt ne mondjak nekik és mérhetetlenül jólesett a szimpátiájuk.

Éppen ezért érthetetlennek tartom a fentieket. Hogy lehet ennyire alpári módon viszonyulni valamihez, aminek normális esetben örülni szoktak?


2010. okt. 10. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Az egyik fele azért, mert szemét öntelt r*banc, aki ebben leli örömét..

A másik fele meg úgy gondolja, hogy minden egyes pasi r*hadék és megérdemlik.


Majd ők is szívni fognak ezekért..:)

2010. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Mert ha már ötvenszer elmondod a srácnak, hogy nem, és még mindig próbálkozik, olyanokat terjeszt, hogy kavarunk, és nem hagy békén nem lehet mást csinálni. Soha nem voltam az a durva, hogy barátnőimmel rajta röhögtünk, hogy milyen gyökér, vagy nevetségessé tettem, amíg a srác meg nem érdemelte.. Szemét dolog, nekem sem esne jól. Más esetben nem értem miért kell ezt. Nekem egyáltalán nem szokásom. Max. a csaj feminista, és jólesik neki..
2010. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%

"Mert ha már ötvenszer elmondod a srácnak, hogy nem, és még mindig próbálkozik, olyanokat terjeszt, hogy kavarunk, és nem hagy békén nem lehet mást csinálni."


Khm-khm ez a csajokra jobban jellemző.:D

2010. okt. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Saját esetemre gondoltam..
2010. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

21.15

A kiegészítésben leírtam, hogy normális módon közeledik. Tehát semmi kavarás, erőszakos nyomulás és hasonlók.

2010. okt. 10. 21:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Pontosan hogyan alázzák meg?
2010. okt. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A saját esetemben úgy történt, hogy ők kezdtek ki velem és a haverommal, aztán visszatáncoltak és amikor elkezdtünk menni utánuk, akkor gúnyosan megkérdezték, hogy tényleg elhittük?

Más esetében pedig hangosan a srác tudtára adták,(a lány is és a barátnői is) hogy mennyire nyominger és takarodjon vissza az anyjába, mindezt hangosan röhögve. Szerencsétlen meg sem tudott szólalni utána.

2010. okt. 10. 23:56
 8/12 A kérdező kommentje:
Az egészben az talán a legrosszabb, hogy ha mások előtt történik ilyesmi, akkor ott, azon a z estén a srác esélyeit végleg elvágják bárkinél. Egy ilyen után semmi tekintélye nem marad.
2010. okt. 10. 23:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan kezeli a dolgot.
2010. okt. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hátakkor egyszerüen ribanc a csaj, és jólesik megszégyeníteni másokat.

16L

2010. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!