Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Csaj téma.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Csaj téma.

Figyelt kérdés
na szal én 9-es vagyok és van egy 10-es csaj, aki tetszik... szoktunk beszélni meg hülyülni együtt meg minden, és egyik nap együtt fogunk suliba menni... csak az a baj h sztem másoknak is bejön. tudnátok mondani vmit h hogyan vegyem le a lábáról vagy hova hivjam el v h mit csináljak? :S kérlek segitsetek
2010. okt. 10. 21:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

katka127 válasza:


Szerintem vigyél neki valami bon bont vagy csak egész egyszerűen kedveskedj,,ajánld hogy segítesz a háziban..:P:) biztos vannak dolgok amiket szeret zene,tárgy film stb.. probálj meg hatni rá majd elérzékenyül és nem nézz másra csak rád..


pontosan itt bssza el a legtobb fiu

itt kezdodik a barat zona,azt mondja a csaj hogy jaj hogy orvendek koszi szepen,te vagy az en legjobb baratom


bsztak,bzzmeg,akkor mar bsztak


a hosszu valaszolo

2010. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Egyébként katka127 nő!

Minden nő más, bárki bármi fas.zságot is mond.

Ha a nő pasinak akarja, nem fogja legjobb barátként kezelni, azt akihez vonzódik.

Nem kellenek ahhoz olcsó trükkök minden esetben, hogy egy nő kívánjon! A megtartáshoz sem feltétlenül!

2010. okt. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Ha összebarátkoztál a lánnyal és ő az igaz, akkor lehet szépen lassan a tudatára adni, hogy tetszik neked vagy randizni szeretnél vele...

Igaz, ha a barátod, akkor ne ajándékkal akard ezt megtenni.


"te:nem akarom azt hallani hogy nem,olyan nincsen tudod te is nagyon jol.most az egyszer muszaly"


Ez viszont erős, szerintem.

2010. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

lehet nallad nem,de en akkor sem megyek a bizonytalanra,es mivan ha megis?mivan ha a csaj baratnak fogja nezni?akkor mondhat le rolla,mert o nem tud kijutni a baratzonabol,van kiut,de nem olyan egyszeru,en ahany not szollitottam le eddig mindig biztosra mentem,es nehany eset kivetelevel sikerult mindig,egy este 10 bol 2 nel bsztam el,de az egyiknek ott volt a baratja is,csak kint es nem lattam.


oszinten,te a jo,vagy a rossz fiukat kedveled?


mert ha a jokat akkor le is zarom ezt a temat

2010. okt. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Én csak azt modnom, hogy ha a nő nem akar tőled komolyabb dolgot, abból nem is lesz, csak ha szemét módon ráveszed, de akkor sem hiszem, hogy hosszú távon fog működni normálisan.

Ha meg akar tőled valamit és nem vagy full béna, akkor úgyis össze fog jönni. Eltitkolni önmagad nem tudod, ha igen, hosszú távon csak rossz lesz.

2010. okt. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

19 18


de igen az,es pont ezzel mutatja meg a lanynak hogy mennyire magabiztos,es tudatara adja hogy o nem az a srac akit minden csaj etet dumakkal es o elhiszi,es mivel ha azt mondja hogy muszaly,akkor a csaj ha okos egy kicsit akkor arra kovetkeztet hogy egy meglepetest tartalmaz a szamara,es mivel a lanyok gyengepontjuk a kivancsisag,azt ki is hasznalod,es eppen ezert fog eljonni,mert kivancsi hogy vajon mi lessz,es te nem mondod el,noveled benne azt az erzest.egy kis mondatban tobb erzest es erdeklodest keltessz fel benne,mivel erdeklodik is,hogy vajon mire kepes?nem is ilyennek ismertem,van valami a sracban,egy eselyt mindenki kaphat.


a hosszu valaszolo


legyen Clyde ;)

2010. okt. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Van benne igazság:)

Feltéve, ha a lánynak nincs valami dolga közben, fontosabb!

No meg az is fontos akkor már, hogy a fiú hogyan mondja el a szöveget. Durván rá parancsol vagy mint valami szolgára vagy normálisan.

2010. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
-vagy
2010. okt. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
A -vagy azt jelenti, hogy véletlenül eggyel több vagyot írtam, nem azt, hogy beszóltam:D
2010. okt. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

19 39 es,ebben igazad van,de hat gondolom nem ordibalva mondja el,ezt el is felejtettem leiirni hogy az szamit a legtobbet,a hangnem ahogyan elmondod es kifejezed magad,felenken vagy magabiztosan mondod el.


koszonom szepen


Clyde

2010. okt. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!