Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elég, ha a lány szép, vékony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég, ha a lány szép, vékony, ugye nem kell, hogy művelt legyen?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 22:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, nő vagyok, de én nem igazán barátkoznék olyannal, aki nem művelt. Párnak főleg nem választanék olyan férfit, aki nem művelt. Szerintem ez rájuk ugyanúgy igaz. Értelmes feleséget szeretnének, egy kicsit idősebb leszel és már nem lehet villogni veled, szóval 30 évesen már nem sokra mész a csinosságoddal. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy addig tanulj, ameddig lehetőséged van rá :)
2010. okt. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Dugáshoz elég, persze!

De nekem nem kellene egy ostoba kis liba, aki mindent félreért és semmit nem fog fel!

Ja, ne haragudj, te műveltségről beszéltél...

Mindenkinek más az ízlése! Nem baj, ha nem vagy nagyon művelt, de alap dolgokat illik tudni!

2010. okt. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A szépség önmagában nem elég, kell valamennyi műveltség is. Nem várom el azt, hogy mindent tudjon, meg színházba, operába járjon, ugyanis én sem fordulok meg ilyen helyeken. De az azért elvárható, hogy lehessen vele beszélgetni, és ne csak az "aha" meg az "ühüm" hagyja el a száját, vagy esetleg valami orbitális baromság, amivel pl. társaságban nem csak magára, de rám is szégyent hoz.
2010. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy tudjunk beszélgetni, meg nem a kinézetén van a lényeg...
2010. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A műveltség nem követelmény, de az intelligencia igen.
2010. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
a szépség semmi. A műveltség meg alap. ez van
2010. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

hát köszi a válaszokat...csak hát itt vagyok 19 évesen,úgy lettem nevelve,hogy egy lánynak kell tanulnia, főzni tudnia, normálisnak, kedvesnek, stb. lennie... de közben feljött rám néhány plusz kiló... (diétázom,sportolok)...de az nem lett évekig elmondva nekem,hogy ezek csak akkor jók,ha a külső is rendben van...

de most kell rájönni 19 évesen,hogy a fiú ismerőseim már hónapok óta szenvednek,és epekednek 1-1 csaj után,akikkel még életükben nem beszéltek,de tudják,hogy nekik ő a mindenük...úgyhogy ott a külső dominál...

Csak mondták volna el hamarabb, és akkor el sem hízok !! :( most úgy érzem,hogy késő erre ráeszmélni!! akkor is nyugtatgattak, hogy nem ám a külsőn fog múlni a párkapcsolat,meg ennél vannak fontosabb dolgok, és amúgy is mindenki megöregszik... csak kár volt ezeket elhinni,egy kapcsolat kialakításánál úgy látom,hogy fontosabb a szépség és a törődés együttese,mint hogy mennyit tudnak beszélgetni.

2010. okt. 10. 22:19
 8/19 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ez számít, mert tizen és huszonévesek, most még menő ha jobb csajuk van, nem pedig okosabb, aki konyít is valamihez. Nekem nem kellene olyan férfi, aki jól néz ki, de hülye mint az ... és olyan sem, aki dísznőt keres, nem értelmeset, mert egy ilyen mellett nullának érezném magam. Ha idősebbek lesznek változni fog a véleményük :)
2010. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A komoly kapcsoltnál a külső és a belső is fontos!

Hidd el, vannak fiúk, akiknek nem a csontvázak jönnek be!

Hány cm és kg vagy? Szabad megkérdeznem?

2010. okt. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha csak arra kell akkor elég, hosszútávon kevés ha valaki csak csinos és szép, de agyilag üres. "A külső megfog, a belső megtart." Bár hasonlóan sötét pasinak biztos elég ha csak szép vagy... 21/f
2010. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!