Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elég, ha a lány szép, vékony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég, ha a lány szép, vékony, ugye nem kell, hogy művelt legyen?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 22:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

nem tudom,hogy tényleg számít-e...a szüleimnél pl. az van,hogy középsuli után anyukám 12 évig tanult... persze most is vannak továbbképzések,de erre apu mindig azt mondja,hogy ÁÁ nem nőnek való,meg anyu is minek tanul(t) ennyit... ki érti ezt?

lehet,hogy apukámat se zavarta volna a műveltség hiánya,ha nem úgy alakultak volna a dolgok,hogy egy suliba jártak és voltak "közös céljaik"....

2010. okt. 10. 22:27
 12/19 anonim ***** válasza:
De a műveltség alapkövetelmény sztem. Attól, hogy valaki szép és vékony, még nem fogok epekedni érte. Max végignéznék rajta, de amiután kiderült, hogy milyen hülye, akkor már hagyom a francba.
2010. okt. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ja és, ha egy lány még nem vékony, attól simán lehet jó nő.
2010. okt. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
De a műveltséget ne keverd az iskolai végzettséggel, mert csak árnyaltan fedik egymást. De te biztos nem vagy valami okos. Ha tudtad volna, ohgy a fiúk a vékony lányokat szeretik (ergo a külsőre mennek), akkor meg se hízol? Tudod én nem szeretem azokat a lányokat, kaik csak addig sportolnak, amíg nyár van.
2010. okt. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Embere válogatja, mi a fontos neki. A világ tömve van ostoba nőkkel (és persze férfiakkal). Én biztos nem járnék egy műveletlen nővel (intelligencia és műveltség nem ugyanaz, tudom, de azért nagyban összefügg).

Viszont azt én is észrevételezném, hogy mi az, hogy nem tudtad, hogy a külső is számít? Ez annyira alap! Nekem nagyon önigazolásszagú...

2010. okt. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Tudtam,hogy az is számít,de azt nem,hogy ELSŐ helyen.
2010. okt. 11. 11:05
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon is számít ha egy nő művelt, az valahogy sokkal vonzóbbá teszi. Ha csak szép és vékony akkor az kevéske...

Dehát kinek mi tetszik, és mit akar a másiktól.

2010. okt. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kérdező! Nem vagy elveszve! Hasonló cipőben jártam. Tizenévesen voltam 100 kg felett, undorító, ocsmány dögnek tartottam magam (szerintem tényleg az is voltam), de erőt vettem magamon. Most sem vagyok sovány, 85-87 között ingázok, de arányosan vagyok telt és a barátom elfogad ilyennek. (pedig mondhatok további rossz dolgokat: a régi nagy súlyom miatt striás a hasam, pattanásos a hátam, és stb. nem túl vonzó dolgok) Sosem hittem volna, hogy így lesz, de így történt.

És én több évet vártam rá, mint Te. szóval kitartást! Torna, egészséges étrend, és mosolyogj. Vannak normális srácok, csak el vannak bújva.

2010. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, te annyira naív vagy. A szüleid a pincében tartottak eddig? Nekem kamu szagú ez a kérdés, ha meg nem ,akkor a kérdező bújdosson tovább, mert életképtelen. Még hogy nem tudta, hogy számít-e a külső. Meg hogy az első helyen.


Hallod kérdező, tudod kiknek nem számít a külső? A maradékoknak.

2010. okt. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!