Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a baj velem, ha kb....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem, ha kb. minden csajjal megunom az ismerkedés néhány hét után?

Figyelt kérdés
Kb. hasonló a forgatókönyv, elkezdek ismerkedni egy csajjal netről, találkozunk, minden tök jó, aztán utána pár találkozás után valahogy elmegy a kedvem az egésztől. Valakivel csókig se jutunk, mással le is fekszünk, de mindegy igazából ,mert egyik esetben se tudják hosszútávon fenntartani az érdeklődésemet, egy idő mindig azt érzem,hogy ennél biztos találok jobbat. Egyfajta kiégettséget érzek, a bőség zavara, a sok lehetőség nem megkönnyíti,hanem inkább nehezíti, hogy tényleg kialakuljon valami. Elég rossz,mert nem direkt csinálom,de valahogy végül mindig úgy alakul,h megunom a másikat. Nem érdekel ki milyen kajákat eszik,milyen egyetemeket végzett,meg mit dolgozik, és hova jár edzeni és társai,mert erről mindegyik imád beszélni. Nemtom,velem van e baj,h ennyire elvont dolgok érdekelnek,a hétköznapi dolgokról meg képtelen vagyok beszélgetni. Eleinte úgy voltam vele,h ezek a csajok ilyen felszínesek,de már egyre inkább arra hajlok,hogy velem van valami, hogy ennyire kilógok a sorból. Én is végeztem egyetemeket,meg van normális munkahelyem,és társai,de utálom ezeket a kötelező köröket az ismerkedés elején,és tudom,h valahogy muszáj megismerni a másikat és ez normális,h ilyen dolgokról van szó az elején,de nagyon unalmas. Amikor én hozok fel valami mélyebb témát,ilyesmi,az nem nagyon érdekel senkit. Lehet az a baj,h túl sokat várok az ismerkedéstől, és rögtön valami szuper euforikus társalgást,ahol megváltjuk a világot. Nemtom,hogy tudnék ezen a fázison túljutni.
2023. máj. 27. 16:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
35%
Úgy érzem ezeket a diplomás + irodai munkás, nagyvárosi (pesti) karrieristább csajokat hajtod. Lehet te is ilyen vagy ezekben, de nem ezek illenek hozzád mégsem lelki beállítottság szempontjából. Ezen kellene változtatni. Nagyon sokszor már fényképről is lehet látni azért, ha valaki mondjuk alterebb stílusú, nem ez az előbbi típus, de néha az érdeklődésből, profilból is ki lehet szűrni kit mi érdekel.
2023. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért nincs meg a kémia a randipartnereiddel.


Lehet nálad is van oka ennek, pl hogy nem állsz készen valamiért.


De az is lehet, hogy tényleg nem illettél össze eddig senkivel.

2023. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező nekem nőként kb ugyanez a problémám. Rengeteg halál unalmas randin vagyok túl, ahol a munkáról,utazásról meg a kocsikról volt szó, vagyis beszéltek. Akárhányszor akárkivel előhozakodtam bármilyen mély témával mindig zavarba jöttek, nem érdekelték, leráztak stb. Engem meg ez hozott le a világról, hogy a mai randizásban ilyen halál unalmas hétköznapi témákról lehet csak beszélni. Nem tudtam egyikkel sem elképzelni, hogy hajnalig beszélgessünk bármiről is, ami jobban érdekelne, mint kialudni magam. Nekem már több ilyen 'filozofálgatós' kapcsolatom volt, kb úgy érzem, hogy ennyi jutott, maradnak a hétköznapi témás emberek...

Arról nem is beszélve, hogy ha pl valami nagyon érdekelt, küldtem a másiknak egy 10 perces videót róla és olyanokat kaptam vissza, hogy köszi, de ilyen hosszú videót nem hiszem,hogy meg fogok nézni. Hát eszem megáll, hogy itt tartunk, hogy ismerkednék valakivel, de egy 10 perces videóra is lusta. Megnyugodhatsz, a pasiknál is ugyanezek a témák.

2023. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
89%

Miért nem írtok egymásnak a 23-assal. Mint mutatja a példa vannak még ilyen nők. Én is szeretek elvont dolgokról beszélni. Bár én eddig tudtam örömöt okozni a másiknak. A suliban annó volt egy jó barát, ő is különleges volt.

Akkor volt hogy odamentem egy sráchoz a buszmegállóban. Ő is érdekes volt. Lehet hogy ehhez érzék is kell, hogy felismerd.

Igaz egyik sem párkapcsolati szándékkal volt.

A párom is különleges. Emlékszem mikor megláttam csak nevettem. Első találkozás volt, neten beszélgettünk előtte. Aztán mikor megláttam rámjött a nevetés, de alig bírtam megállni. :') A furaságunkkal tudunk másoknak örömöt okozni.:))

2023. máj. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
86%

Én írtam az önismeretet. Az pont arra jó, hogy már az elején ki tudd szűrni és el tudd engedni, ha valaki nem passzol hozzad. És de, ezt akar írásban is baromi hamar ki lehet deríteni.

Én pl sosem randiztam olyannal, akit egyszerűnek vagy unalmasnak tartottam volna magamhoz képest. Pont azért, mert tudom, en milyen vagyok, engem mi érdekel és mi az, amiről szeretek beszelgetni vagy elmélkedni. Nyilván, ha valakivel nem lehet mélyebb, komolyabb témákról beszélgetni,mint egy sportesemény, azzal randi sem lesz.


24N

2023. máj. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!