Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, mennyit kell keresnie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mennyit kell keresnie egy férfinak, ahhoz, hogy érdemes legyen vele komolyabban foglalkozni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a pénz az első, de abból élünk, azért lehet venni kaját, pelenkát, bármit. Ha tegyük fel meg van a szimpátia, a külső, stb, ezen túlmenően mennyit keressen egy férfi, hogy te mint nő otthon lehess és vezesd a háztartást, gyerekkel foglalkozz?


Az érdekelne, hogy mi az a minimum, ami a biztos egzisztenciát garantálja egy nő számára?


Kérlek hagyjuk most, hogy nem a pénz számít, le ne írja valaki.

Egy számot írjatok, hogy mennyit vártok el egy férfitól, aki eltartja a családját minimum, és az életkorod.


2023. máj. 27. 19:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem jönnék össze olyannal, aki mellett nekem otthon kellene maradnom hosszútávon (gyerekek miatt pár év oké)


Nem az a lényeg most mennyit keres (mikor megismertem a páromat, csak nekem volt munkám, igaz mindketten nappalis, 20 éves egyetemisták voltunk), hanem hogy mik a kilátások.


Nekem jó a várható fizetésem, az se lenne gond, ha a párom tanári pályara készülne. De ideális az lenne, ha kb annyit keresne, mint én (nem jelentősen többet vagy kevesebbet)

2023. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mennyi az a pénz, amiért feladnám a függetlenségemet és kiszolgáltatnám magam a páromnak, hogy aztán házvezetőnő legyek? Nincs az a pénz. De hogy mennyi az, amire szükség lenne ahhoz, hogy amíg a gyerekek picik, addig otthon tudjak velük maradni, szerintem mostani számítás szerint minimum netto 6-700e.

Állandó háztartásbeli biztosan nem lennék!

2023. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!