Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érdemesebb egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemesebb egy nőt elhívni randizni?

Figyelt kérdés

Adott egy nő, akivel megismerkedtem. Egyszer találkoztam csak vele, viszont akkor nagyon egy hullámhosszon voltunk, érdeklődő volt, nagyon azt éreztem, őt keresem.


Hogyan kellene elhívnom randira?


1: Bejelölöm facen és elhívom ott.


2: Valahogy megpróbálok vele ismét találkozni, és elhívom élőben?


A második annyiban nehezebb, hogy nem ismerjük egymást, így összefutni is elég nehezen lenne megoldható.


2023. máj. 30. 10:50
A kérdező szavazást indított:
Bejelölném facen, és elhívnám ott, mivel ez a legegyszerűbb és leggyorsabb megoldás.
Személyes találkozás alkalmával.
Csak udvariasságból volt érdeklődő, hagyd a fenébe :D
8 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha visszajelöl facen, akkor beszélgetsz vele pár napig és aztán hívd el kávéra, randira.
2023. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Alapból sztem személyesen, ebben a szituban fb.
2023. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
A második opciónak nincs sok értelme. Ha csak valahol találkoztatok, tehát nincs reális esély összefutni, (tehát pl nem egy helyen dolgoztok vagy ilyesmi) akkor nincs érelme. Mindenhogy online kell felvenni vele a kapcsolatot, az meg furcsa lenne, hogy csak azért talizni, hogy elhívd. Akkor már lehetne egyből randi. Hogy csak udvariasságból volt-e érdeklődő, azt én nem tudhatom, te voltál ott.
2023. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Valahogyan biztos össze tudnánk futni, meg lehetne oldani.


Azon lamentálok, hogy mennyivel lenne előnyösebb a személyes? Mégis csak férfiasabb valahol.

2023. máj. 30. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Fogod követni, vagy mi? Attól még az FB is jobb. Mióta férfiatlan az FB, hogyha nem tudtok találkozni? Tessék? 😂🤣
2023. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Neeeem :D


Hát van egy közös helyszínünk, ahol találkoztunk. Ott random elérhetem, csak ugye kérdés, hogy mikor van ott.


Nem az utcán botlottunk egymásba.

2023. máj. 30. 13:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez akkor is követés és időhúzás, miközben még ma is bejelölhetnéd...
2023. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen fog múlni. Én is úgy jöttem össze a párommal, hogy egy közös baráti tásaságban találkoztunk, aztán utána messengeren kezdünk el beszélgetni. Nincs ebben semmi férfiatlan, manapság teljesen átlagos dolog így ismerkedni.
2023. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!