Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőként kezdeményeztél már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként kezdeményeztél már férfinál?

Figyelt kérdés
Leirod a sztorit?
2023. jún. 1. 12:18
 1/9 Kitana. ***** válasza:
79%

Ráírtam Messengeren valami miatt, de utána már ő volt kezdeményezőbb. Élőben is szoktam, de nem direkt, csak keresem a másik társaságát, volt akit elhívtam, hogy jöjjön velünk (kollégákkal) beülni valahova, ugye az sem randira hívás volt, ezután már ott is az illető kezdeményezte a kettesben találkozást, ilyesmiket szoktam max.

Úgy még nem, hogy valami idegenhez mentem volna oda. Közösségben szoktam simán szimpla beszélgetést, barátkozást kezdeményezni bárkivel, aztán a többségnek leesett, aki olyan volt, hogy randizhatunk is felőlem.

2023. jún. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Igen, egy 10 fős baráti összejövetelre a baratnőm pasija elhozta a haverját. Nagyon tetszett, pont a zsánerem volt. Egy csapatba kerültünk egy társasjátékban, és rögtön megtaláltuk a közös hangot. Elkülönültünk a többiektől dumálni, majd lovagiasan hazakísért.

Nem adtunk meg elérhetőséget, se további tervet, így nem is keresett. Nekem viszont nagyon jólesett a társasága, érdeklődtem a barátnőm pasijától mi van a múltkori sráccal. Hát írjak neki én.

Megmondom őszintén régimódi vagyok, nem szoktam kezdeményezni, de kit érdekel alapon ráírtam. Mint kiderült, nem akart nyomulni, nem tudta hogy venné ki magát. Hát wtf, ha tetszik valaki akkor meg kell keresni :D Mindegy is, túlleptem rajta, lett belőle egy kapcsolat.

2023. jún. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Online mindenféle cél nélkül, ha tetszik, szimpatikus arcra, vagy a profilja, akkor ráírok bárkire beszélgetős céljából, de hogy randira hívjam, olyan még nem történt és nem is fog.
2023. jún. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Akárhányszor kezdeményeztem, sosem lett jó vége. Akár társkeresőn, akár az életben, sosem kellettem az illetőnek. Vagy nem eléggé. Úgyhogy leálltam ezzel.

Szerintem egy igazi férfi kezdeményez, ha szeretne valamit.

2023. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Ugyan nem no vagyok.

De engem megkeresett messengeren, majd bevallotta.

En benne voltam talalkaban :D

2023. jún. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Többször is, de csak személyesen, es legtöbb esetben olyannal akit már ismertem.
2023. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

1. Haverom volt, nagyon szerelmes voltam belé, többször is próbalkoztam, de tartotta magát. Egyszer egy közös iszogatason mellette ültem, és elkezdtem simogatni a combját. Itt mar nem tudott ellenállni, ő is simogatott, aztan mikor végeztünk a piaval, mi gyorsan félrevonultunk. Akkor nem volt szex, de par honapig talalkoztunk, aztán megromlott a barátság is.


2. Csak barátkoztunk, de mikor egy 10 napos utazás vegén kettesben kimentünk a holdfényes tengerpartra... Leginkább csak csendet akartam, ő meg dumált. De nem csak ezért csókoltam meg. Kb 1 évig voltunk utána együtt.


3 Haverom volt szintén, akibe kezdtem nagyon beleszeretni. Nem mondom hogy en kezdemenyeztem, de erősen kiprovokáltam mikor kettesben voltunk. Evekig tartott, de csak szeretőként, mivel nős volt.


4. Amikor kettesbe voltunk- egy szobaban estére, fura módon nem akart semmit, mintha nem kapcsolna hogy nővel van. Nekem meg amugy is tetszett, ezzel meg szinte lázított. Mondtam megmasszirozom, aztán megcsókoltam. Na akkor kapcsolt. Csak párszor voltunk utana együtt, volt hogy több napra, aztán a dolog elült.


5. Ez megint nem egyertelmű, discobol mentem hazafele, ő meg megállt autóval hogy elvisz egy darabig. Ugy ereztem nem veszélyes, beültem hozza. Igen helyes pasi volt, nem tudom miert, de elkezdtem simogatni. Aztan nem is a buszhoz vitt. Ő volt akivel előbb dugtam mint hogy a nevét tudjam. Ennek ellenére több mint fél évig összejártunk.


Aztán kétszer férjhez mentem, a második a fent említett első lett...

#6

2023. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Még fiatal koromban, nem volt sikeres.
2023. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
96%
17 és 20 évesen igen, nem letg sikeres. Akkor lett hosszú távú kapcsolatom, ha a pasi hajtott ram ezerrel.
2023. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!