Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt az életed legcikib...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az életed legcikibb és legrosszabb randija?

Figyelt kérdés

2023. jún. 4. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Lánykoromban volt, lehettem vagy 15-16 éves. Elhívott egy amúgy átlagos fiú, hogy sétáljunk. Sétáltunk, dumáltunk, elég semmilyen volt, majd a végén azt mondta, hogy hívjam fel este, addig eldönti, hogy akar-e járni velem. Még fel is hívtam, mert hülye vagyok és azt mondta, hogy kövér vagyok úgyhogy nem. :D Megj.: 160 centihez voltam 55 kiló, de ez 25 éve volt és akkoriban a lányok 90%-a csontsovány volt tizenévesen, szóval kövérnek számítottam.

Volt egy másik is ugyanebben az időben, már sokadik randink volt, ültünk egy padon, smároltunk, erre odalépett egy csaj és felrángatta a csávót, mint kiderült a barátnője volt. /Nem tudtam./

2023. jún. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Engem kétszer is elcsaltak "randira" úgy, hogy nem tudtam randi lesz mert más dolgot beszéltünk meg. Ott elpődtem meg, hogy virágot kapok, nagyon cikin éreztem magam mert egyik srác sem érdekelt egyáltalán és nem értettem miért kell ilyet csinálni, mi ennek így az értelme.
2023. jún. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Minden randi ciki, amit annak neveznek. Főleg annak klasszikus verziója, valami kávézóban vagy étteremben "szépen költözve" (és ezen öltözékbe beleizzadással) feszengéssel, modoros stílusban, olcsó poénok és bárgyú történetetek közepette, ahol egyik fél se mondja ki, amit igazán gondol, mert ez "randi" és ott viselkedni kell. Nevetséges!
2023. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Kiszivott nyakkal érkezett a srac a randira.

Amikor megkerdeztem, hogy hat ez? Azt mondta, hogy jaa, tegnap hazibuliban volt, kiutotte magat es a lany baratai ilyenkor mindig ezzel szorakoznak xdd

2023. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Több is volt.


Az egyiknél a csaj 90 km-re élt tőlem,megbeszéltük hogy elutazom hozzá. A tali előtt fél órával nyögte be,hogy neki vigyáznia kell a bátyja gyerekére szóval inkább mégse jönne. Én meg már rég a városában voltam


A másik sztorinál a csaj elfelejtette megemlíteni hogy se veled se nélküled kapcsolatban van a pasijával. Én arról sem tudtam hogy pasija van. A talin ordítva veszekedtek egymással telefonon és a pasi mondta hogy indul a haverjaival és megkéselnek majd engem. Nem is értettem hogy miért történik velem ilyen

2023. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Amikor véletlenül hozzám került a lány (régi, papír) személyije és kiderült, hogy nem 18, hanem 23 és van már egy zabi gyereke.
2023. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb szerintem az volt, hogy hetekig chatelés a csávóval, tiszta intelligens, odavoltam a gondolataiért, de találkozáskor kiderült, hogy egyáltalán nem tud bánni a nőkkel, még a pólójából a szőr is kilógott:/ egyszerűen ahogy beszélt, amennyire férfiatlan volt, annyira szr volt hogy rágyújtottam egy cigire (sose cigizek randin de azt tényleg nem bírtam) egy kilátóba is felmentünk, ahol megkérdezte ,,csináljak egy fotót rólad instára?🤡” jaj istenem mai napig borzalmas rá visszagondolni. A csávóval mint kiderült egy koliban laktunk végül az egyetemen, normálisan beszélgettünk de ennyi
2023. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%

7.


Mondjuk az is sokat elárul az ilyen történetekben, amikor valakit 1-1 szebb mondattal már randira is ellehet hívni, mert "jaj odávágyok a gondolaidér". Vagyis szépen kajálod be a hazugságokat hihi

2023. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!