Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme személyes találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme személyes találkozót kérni így egy lánytól?

Figyelt kérdés
Szombaton ismertem meg egy túrán. Azóta messengeren próbálok vele beszélgetni. Elmondása szerint introvertált. Messengeren naponta párszor tömören válaszol. Párszor kaptam tőle röhögős smile-t egy-egy üzenetemre, tehát volt pozitív visszajelzés is. De bizonytalan vagyok, és inkább azt érzem, hogy nincs esély. Vannak közös köreink, de nem leszünk mindennapi kapcsolatban, tehát tudom kerülni, ha akarom. Van így értelme randizni hívnom?

2023. jún. 8. 21:01
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Idősebb vagyok, de ettől miért ne próbálkozhatnék nála. De sajnos valószínbb, hogy nem akar.
2023. jún. 8. 22:04
 12/24 anonim ***** válasza:
77%
Mert nem vevő rád. Tudom, a férfiak addig nyomulnak, amíg nem kapnak tiszta nemet, akkor is, ha minden metakommunikációs jel a nemre mutat. Majd írd meg, mi volt. Szeretem, ha igazam van.
2023. jún. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
76%
Pont azért mert idősebb vagy. Te már nagyon máshol tartasz az életben mint ő. 20-30 között még 5 év is nagyon sok tud lenni, nemhogy 9. 😅😅
2023. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Annyira nem tartok előrébb az életben. Most mesterszakos hallgató vagyok. Sose volt még párom. Ha eljönne randizni velem, akkor ő lenne az első, aki megteszi.
2023. jún. 8. 23:13
 15/24 anonim ***** válasza:
53%

Gondoltál már rá hogy a te korosztályodból ismerkedj?

30 évesen ne 21 éves lánynál próbálkozz már, tudd már hol a helyed.

2023. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Azt gondolom, hogy a saját korosztályomhoz képest le vagyok maradva. Lehet, hogy nem ennyivel, de fiatalabb párt szeretnék találni, mert úgy érzeném komfortosan magam.
2023. jún. 8. 23:20
 17/24 anonim ***** válasza:
57%
Persze, próbálkozz mindenképp. Teljesen mindegy, hogy van esélyed, vagy sem.
2023. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
67%
Nem érdekled. Ha érdekelnéd, hajlandó lenne beszélgetni veled, akármilyen introvertált.
2023. jún. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ehelyett hogy kielemezném, hogy miért és miért mit nem ír, vagy mit igen, felhívnám és meghívnám egy vacsorára egy kellemes étterembe, és azonnal kiderül hogy A vagy B. Ha nem jön, akkor egyértelmű a dolog. És lehet továbblépni.

Ha igen akkor meg az is OK.

Én soha nem pöcsöltem ennyit, mert ez csak önmagam belehülyítése lett volna a semmibe, és telik az idő a hülyeséggel.

Hidd el a lányok se szeretik a sokáig kerülgetést és ha teszed nekik a szépet, konkrétum nélkül.

Kb ennyi.

2023. jún. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy nem érdeklem, de tegnap este egy két érdelődő kérdést kaptam tőle. De ha jól értem azzal, ha sokat várok a határozatlanságommal elriaszthatom.
2023. jún. 9. 09:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!