Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme személyes találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme személyes találkozót kérni így egy lánytól?

Figyelt kérdés
Szombaton ismertem meg egy túrán. Azóta messengeren próbálok vele beszélgetni. Elmondása szerint introvertált. Messengeren naponta párszor tömören válaszol. Párszor kaptam tőle röhögős smile-t egy-egy üzenetemre, tehát volt pozitív visszajelzés is. De bizonytalan vagyok, és inkább azt érzem, hogy nincs esély. Vannak közös köreink, de nem leszünk mindennapi kapcsolatban, tehát tudom kerülni, ha akarom. Van így értelme randizni hívnom?

2023. jún. 8. 21:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Aha, hirtelen érdeklődik. Izgis.
2023. jún. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Szánalmas, hogy azért feküdnél egy 21 éves lány alá, mert 31 éves felnőtt férfi létedre vele vagy egy szinten.

És ez nem rá nézve szégyen.

2023. jún. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
52%

Egy jo sztori :

Margitszigeten régen volt kisállatkert. A kerítés sarkában állt egy tyúk a nézelődők meg néha bedobtak neki valami kaját. Hátulról messziről dlindult egy kakas mögé, de kb 1-1,5m re mögötte megállt és totyorgott jobbra balra és csak nézte a tyúkot. Ezt csinálta kb 10 percig, majd a tyúk hátraugrott megfordulva. A kakas meg besz.rt és elszaladt. Röhögtem egy jót, hogy na s hükye kakas de gyáva. El is bukta a tyúkot ott rögtön.

De 10 percig totyorogva elcseszte.

2023. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nincs.
2023. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!