Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szokás mondani, hogy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokás mondani, hogy a nőknek a magas férfiak kellenek. De mennyit számít ez a tulajdonság?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy milyen magas?

Tehát ha magas de vékony csontozatú emellett az is játszik? Többet ér egy ilyen testalkat mint egy tegyük fel 170 centis de jobb testfelépítésű?

Vagy fontos, hogy arányosan legyen magas?

Ugyanakkor ha magas akkor mennyire számítanak a fej tulajdonsagai, mint fejforma, állkapocs, orr, szem, arccsont stb?


2023. jún. 24. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem annyit számít, mint ahogy ezt itt sok pasi előadja. Ők vlszg más miatt nem kellenek a nőknek, csak könnyebb a magasságra fogni pl.

Magasabb legyen nálam, férfias és jókiállású.

2023. jún. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
2 éjjel még 66 volt.
2023. jún. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Legyen nálam magasabb, ennyi. Nem nehéz megugrani ezt, csak 165 vagyok.

Arcra meg legyen férfias.

2023. jún. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is csak annyi fontos, hogy legyen nálam magasabb, valamivel nagyobb darab, de nem elhízott
2023. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Az egy hiszti és kifogás h csak a magasak kellenek a nőknek.


Az arc a forma a fej formája, az orr a fül, szóval a Jóképűség sokmindet visz!

188 cm magas vagyok hajjal 190 :)

semmi előnyöm nem volt még belőle.

Sportos is izmosabb is vagyok..ebből sem volt előnyöm


nagy az orrom nagy a fülem, és összességében sem vagyok jóképű...magyarán szólva kb lehúzhatom a rolót...


Lemondanék 8 cm-ről is ha jóképű lehetnék.

2023. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy magas és erős legyen. Inkább mackósan erős, de ne kigyúrt. A sovány cseppet sem vonzó. Akkor inkább legyen rajta plusz pár kg. Ha ilyen pasis testfelépítésű, de alacsonyabb, az jobban bejön, mint egy langaléta sovány. De magas és erős, annál nincs vonzóbb.
2023. jún. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek olyan tulajdonságok, hogy egy részét nehéz megvaltoztatni.. :D de bármi lehet :)
2023. jún. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!