Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, számotokra mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, számotokra mitől lesz egy nő a csupa nagybetűs NŐ? Milyen külső és belső tulajdonságok kellenek ahhoz, hogy azt mondjátok "Igen, ez a nő kell nekem"?

Figyelt kérdés
2019. márc. 11. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Vékony legyen, és dekoratív. Semmi más nem számít nekik, mivel vizuális lények.
2019. márc. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

Nekem a shift billentyűtől lesz a nőből NŐ.

32/f

2019. márc. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
A "nagybetűs NŐ" egy buta, szeszélyes, romantikus ideál. Én >társat< kerestem, akivel ki tudok alakítani egy stabil, tartalmas, hosszú távon is működőképes kapcsolatot. Ehhez intelligencia kell és önismeret, meg persze alapvető vonzalom.
2019. márc. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Miért van lepontozva a #3?

Tök igazat ír. Nem nagybetűs nőt kell keresni, hanem egy társat , aki passzol az emberhez.

2019. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

Nekem nem "kell" egyetlen nő sem, mivel nem tárgyként tekintek az emberekre, akik arra vannak, hogy kielégítsék az igényeimet, vágyaimat.

Az emberek többsége azért él párkapcsolatban, mert valamire szüksége van a másiktól / másikból. Birtokolják a párjukat.

Ezért szabják meg előre, hogy milyennek kell lennie a párjuknak. Egyesek konkrét listával rendelkeznek azon külső és belső tulajdonságokról, melyeknek meg kell lenniük a másik félben ahhoz, hogy egyáltalán szóba álljanak vele.

Az igazság az, hogy az emberek pontosan ugyanúgy választanak maguknak párt, ahogy cipőt. Ami még ennél is szomorúbb, hogy pontosan ugyanúgy tekintenek a választott párjukra, mint a cipőjükre. De ezt persze sose fogják beismerni. Hogy is ismernék be, amikor még maguknak is hazudnak.

2019. márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Akinek élvezem a társaságát, szexuálisan vonzódok hozzá és egyezik vagy van közös metszete az értékrendünknek, céljainkak - egyszóval passzolunk egymához.
2019. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindenkivel egyet értek, hogy "társ"-at keresünk, de van a mondás mi szerint a "külső megfog, a b első megtart" és én "üzleti ügynek" tekintem a társválasztást, mert itt elég sokan érdekek alapján választanák, tehát normális választ még nem kaptam a kérdésemre.
2019. márc. 11. 18:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak külsőre nagyon sok ember tetszik az embereknek, külsőt tekintve ha csak azt nézik sok emberrel lefeküdnének.


Belsőt tekintve olyan ember legyen aki mellett én is biztonságban érzem magam, és aki mellett megnyugszom.


Nem csak egy oldalú a biztonság érzete, és itt nem csak a testi erő biztonságra gondolok. ÉS aki érezte már az tudja, hogy ez mennyi mindent foglal magába.

2019. márc. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem kotekedes, de akkor most te hagyod a no fogalmat definialni ferfiak altal?


Es akkor most kinek fogsz megfelelni? Mert amennyi ferfi annyi no ideal.


Mi lenne ha te gondolkoznal el milyen az a no, aki ha lennel, buszke lennel ra..?

2019. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aki ismeri őket, azok tudják, hogy milyen a személyiségük. Kb. ilyenek:

[link]

[link]

2019. márc. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!