Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A házas pasik a puncs.hu-n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házas pasik a puncs.hu-n nem félnek a lebukástól?

Figyelt kérdés
Kirakják a házas palik teljes arcképet magukról. Nem félnek a lebukástól.
2023. jún. 29. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom a feleségüket is csak pénzen vették. Szoval az asszonynak a pénze számit nem az hogy kikkel hetyeg a férje.
2023. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyen gazdagok világába nemigen van beleszólása a párjuknakD
2023. jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Biznak benne hogy a feleségük nincs ott. Ha meg mégis, akkor nem biztos hogy mer szólni...
2023. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
ilyeneknek szerintem nem számít mit szól a felesége
2023. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért, amikor ott egy haverom szerint szinte csak családos,gyerekes nőkkel lehet ismerkedni?

Nemcsak pasiknak viszket,hanem nőknek is, sőt nekik jobban.

2023. jún. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekik nem viszket hanem életképtelenek. Ne keverd össze.
2023. jún. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1, tevedesz. Nekem konkretan olyan volt, hogy 21 evesen sport kozben megismertem egy orvost aki 38 volt akkor es nagyon helyes. Csapta a szelet, csaladrol szo nem esett. Naivan gondoltam elvalt. Buliztunk egyutt majd volt szex is. Ugy alakult en inkabb korombeliekkel ismerkedem tovabb. Eltelt x ev es bejott ez a puncs nevu oldal plusz az orvos facebookjan mar lathatoak lettem szamomra is a felesegerol kepek. ( egyaltalan nem csinkbaba, valamikor egyetemen ismerkedhettek meg a kepek alapjan, egy rendes no aki lattam gyerekkel foglalkozik)

Gondoltam kivancsisagbol megnezem mi megy puncson szoval kamu keppel regisztraltam. Kb elsok kozott felismertem az orvost teljes arccal mindennel ott volt…

2023. jún. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!