Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vizilabdázok. Itt megismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vizilabdázok. Itt megismertem az unokatesómon keresztül egy fiút és unokatesómat kértem meg rá hogy néha hozzon fel témaként engem. A srác azt mondta, h szerinte naon aranyos vagyok, de ez igy elég tág fogalom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon hálás lennék ha segítenétek!
2008. dec. 31. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg felvenni vele a kapcsolatot valahogy, msn, telefon, kezdetben ez is jó, aztán ha tudtok beszélgetni, később találkozhattok stb.
2008. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha elég bátor illetve barátokozós típus vagy,akkor szimpla "haverkodásból" kezdj el vele kommunikatív kapcsolatot.Ha aranyosnak tart már annyiból amennyit látott,vagy váltottatok pár szót és úgy vette le,hogy szimpatikus vagy,akkor mint írtam,haverkodj,így jobban megismer és a későbbiek során bármit ki lehet hozni ebből!:) Ki tudja?Család,gyerek?:D:D(csak vicc;))
2009. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!