Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác, akivel megbeszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akivel megbeszéltük hogy nem leszünk együt. De a fiú mégis közeledik. Vagy nem is? :O

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki kisebb nálam. Illetve ő 7-es és 8-os vagyok. Tavaly a fiú előrukkolt azzal hogy tetszem neki, meg aztán belém is szeretett. De megbeszéltük hogy nem...

És most megint jóba lettem a fiúval, és nagyon sokat vagyunk együt. Ma elkísért a buszig, reggel pedig elkezdett baszatni egy gyerek, és akkor odajött, és "megvédett" úgy hogy nem is szorultam rá.

Aztán amikor beszélgetünk, mindíg mélyen a szembe néz, és nemtudom...Olyan istenítően néz rám...

Most akkor szerintetek bejövök neki?

És mit gondoltok erről a fiúrol?

Vagy most mivan.?:D

:$


2010. okt. 14. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
zsír, és merre mész továbbtanulni egyébként?
2010. okt. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért ebből elég egyértelmű hogy tetszel neki. Egy év korkülönbség pedig igazán semmi...


15/f

2010. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Aztán amikor beszélgetünk, mindíg mélyen a szembe néz, és nemtudom...Olyan istenítően néz rám... "


biztos bejössz neki csak nemakarja elmondani mivel fél, hogy elveszít

16f

2010. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább nem mondok semmit mert csak még jobban felhúzom magam...........
2010. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerelmes beléd, mond el neki hogy mit akarsz tőlle, ne baztasd sokáig.
2010. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!