Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ti hogyan szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hogyan szoktatok kezdeményezni ha tetszik egy férfi?

Figyelt kérdés
Példát is írhattok ami már bevált vagy jól sült el.
2023. júl. 29. 18:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
99%
Kerek perec rákérdeztem a nekem tetsző szingli férfi kollégámra. Meglepődött, de őszintén elmondta, hogy nem vagyok az esete. Megértettem.
2023. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Életemben nem kezdeményeztem még! Ellenben, olyan mar volt, hogy pl. ha tetszett, mosolyogtam, ha hozzámszólt ilyesmi. De az, hogy én kezdeményezzek.nőként. na az kizart
2023. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Sehogy.Megvárom, míg bepróbálkozik nálam.Ha nem próbálkozik, akkor nem is tetszem neki igazán.
2023. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ahogy lehet.

Egyedi esetek, egyedi élethelyzetek.

Mondj egy élethelyzetet!

2023. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

3: Még sose tetszett olyan férfi, aki azt se tudta, hogy a világon vagy?

Így ezért elég rizikós a csodára várni.

2023. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%

#5 De.Pl Enrique Iglesias.


Komolyra fordítva a szót: ha ő nem tudja, hogy a világon vagyok, akkor én honnan tudnám, hogy ő a világon van?

Mert ha nekem megtetszik valaki, akkor már voltam annyit a közelében, hogy ő is lát engem.Esetleg azt hiszed, hogy én ázlátszó vagyok?

2023. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
átlátszó*
2023. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

6: Igen, tetszhet valaki TV-ből is, vagy bárhol ahol láttad / látni szoktad, pl. buszon.

Iskolatárs is lehet olyan, aki még rád se nézett, de te már láttad előadni, tornázni, sőt, mesélhettek róla, stb.

2023. júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

Én már párszor beleestem abba a csapdába, hogy egyrészt sokáig vágyakoztam valaki után aki nem akart engem vagy nem eléggé ahhoz, hogy közeledjen és csak álmodoztam, hogy na majd mi lesz. Úgyhogy ebből tanulva, kell azért látnom legalább egy minimális, de inkább több érdeklődést a másikon. Legalább annyit kell tudnom/éreznem, hogy szimpatikus vagyok.


A másik, hogy volt olyan, hogy a pasinak nyilvánvalóan bejöttem, mert arról árulkodott a testbeszéde, tekintete stb. de nem akart semmit így beégtem. Pedig senki se bámul egy nőt sokáig ok nélkül (nem vagyok se ronda, se fura).


Szóval legalább a szimpátiát, személyem iránti érdeklődést és/vagy azt kell látnom, éreznem legalább egy kicsit, hogy tetszem neki.


Ekkor pedig igyekszem minél többet a másik közelében lenni, ha lehet szépen lassan fokozatosan a közel állni hozzá, szűkíteni a köztünk lévő teret. Olykor-olykor megérinteni, de úgy ahogy mást nem pl.: a karjához hozzáérni. Sokat mosolyogni, szemezni, nevetni a vicceken amiket mond, nyakamat kiemelem/láthatóvá teszem azzal, hogy eltűröm onnan a hajam, amikor látom, hogy ő is látja. "Úgy" nézek rá. Boci szemekkel, vagy nem tudom, hogy mondjam:D


Ha tetszem a pasinak és nem tök hülye, úgyis leveszi, hogy neki szól az a nézés.


Meg nem tudom...azzal a pasival aki tetszik és akin látom, hogy én is neki, vele automatikusan olyan csajosabb leszek, de nem kényes, csak valahogy kihozza belőlem a nőiességet még jobban.

2023. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

A férjemet anno én szedtem fel 🤣

Nem kell nagy dologra gondolni, de olyan kissé félénkebb volt. Egyszer egy nagy baráti társaságban voltunk, és rossz lett az idő a végére, tudtam hogy kocsival êrkezett, megkérdeztem nem e vinné haza. Hazavitte, aztán telefonszámot cseréltünk. Írtam neki egy üzenetet amiben megköszöntem neki mégegyszer, és onnantól kezdtünk el beszélgetni. Utána amikor ténylegesen randiztunk, én kezdeményeztem a randi végén is a csókot.

Ez 16 éve volt, azóta már házasság és gyerekünk is van.

2023. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!