Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy férfi, kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy férfi, kezdeményezhetek én?

Figyelt kérdés

Akarom mondani, tudom,hogy oda mehetek hozzá :), de mégis milyen ürüggyel? Soha nem voltam még ilyen helyzetben. Egy munkahelyen dolgozunk, ö pár hónapja jött hozzánk.

Segitenétek? Nyomulni semmiképpen nem szeretnék.


2018. nov. 10. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Kb egy éve, munkahelyre jött hozzánk egy nő. Szinte az elejétől fogva "nyomult", nem éreztem gáznak, párszor randiztunk, de úgy éreztem nem passzolnánk össze, így abbamaradt a találkozgatás. Utólag sem érzem gáznak hogy kimutatta hogy kedvel, annak ellenére hogy nem jöttünk össze.
2018. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Az ürügyre neked kell rájönnöd, mert helyzettől függ.
2018. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Nálam konkrétan ugyanez történt. 😊(Munkahely, helyes pasi, meg az agyalás, hogy mi legyen.)

Annyiból volt könnyebb, hogy mi dohányzunk, és együtt jártunk ki.

De mehettek együtt ebédszünetre, kérhetsz tőle segítséget, rengeteg lehetőség van egy közös munkahelyen.

Legyél vicces, finoman flörtölj, figyeld a nonverbális jelzéseit, és reagálj jól. (Olvass utána a neten.)

Ennél konkrétabbra nem lesz szükséged, ha te is bejössz neki.

Mi az én kollégámmal másfél éve együtt vagyunk, életemben nem szerettem még ennyire senkit. 😇

2018. nov. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat! Utolsó, gratulálok:)

Az a baj amúgy, hogy elég zárkózott vagyok, szóval emiatt is feszengek kicsit. De próbálok majd laza és spontán lenni. Végülis csak ismerkedni szeretnék vele, nem feleségül menni hozzá:)

2018. nov. 10. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elhívhatod kávézni, ebédelni, cigizni vagy csak beszélgetni bent.

Esetleg szemezés, mosoly, érintés - ebben a sorrendben.

Ha úgy könnyebb, akkor valamilyen munkával kapcsolatos ürüggyel kezdheted, valami apróságban a segítségét kéred és utána megkérdezed, hogy mit szólna egy kávéhoz?

2018. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!