Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedési fázisban, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési fázisban, mennyire gyakori megnézni az üzenetet és később válaszolni?

Figyelt kérdés
Akár órákkal… vagy ez már rossz jel?
2023. aug. 9. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Személyfüggő és helyzetfüggő. Én sokat kattogtam ezen egy lány miatt, aztán egyszer csak az ismerkedés közepén elkezdett érte mindig bocsánatot kérni magától, amire mondtam, hogy nincs szükség, nyugodtan ráér akkor írni, amikor neki alkalmas.


Most már a barátnőm és sokszor most is ezt csinálja, de ez semmit sem vesz el az egészből, mert mindig érdeklődő amikor ír utólag.


Ha ritkán is válaszol és érződik is a válaszaiból, hogy nem vesz egy kicsit sem komolyan téged, akkor értelemszerűen rossz jel.

2023. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha munkaidőben vagy munkaidő után történik, akkor érthető. Lehet, hogy épp vezet, rohan, bevásárol. Lehet, hogy megnézte, tök örül, de nőként kicsit direkt várni akar a válasszal, hogy ne tűnjön úgy, hogy nagyon lelkes. Ha válaszol még aznap, akkor nem tulajdonítanék ennek nagy jelentőséget.
2023. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Nekem ez pont ismerkedési fázisban nem gáz. Nem szeretem a megjátszást, írjon akkor, amikor másoknak is.
2023. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem se zavarna, de az igen, hogy ha írna, akkor nem haladunk semerre.
2023. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ugyan ez volt a helyzet, mint az első válaszolónál.


Annyit tennék még hozzá, hogy mi viszont esténként kb 1,5órát telefonálunk, kivéve mikor behívósok/ügyletesek vagyunk. Azóta már mi is együtt 4hónapja.


Szóval én azt gondolom, ha van a kiszemeltedben is beszélgetés kezdeményezési szándék, ne add fel.


32N 35F

2023. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kitana. ***** válasza:
100%
Én sem mindig válaszolok azonnal, de ez semmit nem jelent. Vagy legalábbis nem feltétlenül azt, hogy nem érdekel a másik.
2023. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Engedi az irritál h olvassa és nem reagál.
2023. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!