Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ír rám a pasi és érdeklő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír rám a pasi és érdeklődik, ha utána több óra után tud válaszolni?

Figyelt kérdés
Két szót váltunk, utána meg eltűnik.Már többször is eljátszotta. Megemlítettem, hogy zavar, utána változtatott, de most megint kezdi. 25 éves a pasi.

2023. máj. 25. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy dolgozik vagy valami más dolga van, és azért tud csak bizonyos időközönként írni?
2023. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A messengert azért nem lenne szabad úgy venni, hogy folyamatos jelenlét legyen, és pötyögjön azonnal a másik. Nem örülnék, ha vki pár óra miatt reklamálna, az semmi. Nekem sajnos olyan viszont volt, hogy 1-2 nap is eltelt, mire megnézte, válaszolt (partner, de nem párkacsolat), és ezt ráadásul úgy, hogy pár napon belüli talit szerveztünk, az már tényleg durva.
2023. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert valamiért elterjedt ez a hülyeség, hogy chatelni kell. Írd neki, hogy hívjon fel.
2023. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor szokott írni? Ha munkaidőben, akkor normális, hogy nem tud azonnal reagálni.

Ha munkaidőn kivül, akkor nem normális. Valószínűleg B opciónak tart.

2023. máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem tetszik keress más chatpartnert.
2023. máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
77%
Több beszélgetőpartnere van, most épp másnak van kedve írni, vagy csak nagyon utál telefonozni, írd neki, hogy baj van, aztan találj ki valami meghalt a kutyám storyt, utána irj olyat ami felkelti az érdeklődését
2023. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki él a telefonjával szimbiózisban. Eb le szoktam tenni valahova és max akkor veszem a kezembe ha csörög vagy valamit akarok írni valakinek. És igen múltkor lent hagytam a kocsiban egyik délután, másnap reggel voltam hajlandó lemenni érte a garázsba annyira nem érdekel az online lét. Lehet, hogy ő is ilyen típus. Nyilván ha valakivel beszélni szeretnék én pl felhívom, ő is felhivhatna téges ebben igazad van.
2023. máj. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Ha dolgozik nem gáz. Ha munka után nem ír akkor offos.
2023. máj. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
3-mas jót mond.
2023. jún. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
bocs, 3-as
2023. jún. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!