Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik azok a kérdések amikre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a kérdések amikre sose válaszolnátok ismerkedés /randi alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Puszta kíváncsiságból teszem fel a kérdést. Ismerkedem én magam is. És ha bár igyekszem nyitott lenni ,mégis vannak kérdések legfőképp egy ami nagyon zavar ,ha mondjuk egy pasi két szóváltás után megkérdezi.

Ez pedig a konkrét neve a munkahelyemnek.

Mikor elmondom ,hogy egy szállodában dolgozom , a következő kérdés, hogy melyikben ,persze miután már a melyik városban laksz kérdés megvolt.


Lehet ,hogy paranoiás vagyok,de én erre mindig kitérő választ adok,és eszem ágában sincs egyiknek sem megírni . Hisz kvázi egy vadidegen ,és amilyen beteg világot élünk,sose lehet tudni,mit csinálna.. Például nekem eszembe sincs soha megkérdezni,a konkrét munkahelyét senkitől névre pontosan.

Én vagyok túl paranoiás, vagy ez szerintetek is túl bizalmas információ?



2023. ápr. 8. 15:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így az elején túl bizalmas, majd ha alakul valami, akkor később visszatérünk rá.
2023. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az ilyen dolgok így is, úgy is idő előtt kiderülnek, szerintem jobban jársz valami sprayel.
2023. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2. Sajnos igazad van. Elgondolkodtam màr rajta. :/
2023. ápr. 8. 16:03
 4/18 anonim ***** válasza:
38%

Hol laksz? - otthon

Mi a munkad? - nem az ami a tied

Kivel elsz? - magammal

Es a tobbi ilyen kerdst vagy meg se "hallom" vagy kitero valaszt adok.

2023. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4. Helyes!
2023. ápr. 8. 16:43
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, túl bizalmas információ, én se mondanám meg olyan gyorsan, de engem nem idegesítene, mert szerintem csak azért kérdezik, mert kíváncsiak, érdekesnek találnák, ha ismernék a hotelláncot, amiben dolgozol, már ha hotelláncban dolgozol
2023. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

#4 és ebből igen hamar levonja az emberfia a következtetést, hogy egy antiszociális szerencsétlenség vagy. ❤️

Ez meg a másik véglet…

2023. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha Budapesten dolgoznék egy DM-ben, elmondanám, de ha a Botos és Társa kis családi vállalkozásnál, azt nem.
2023. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy persze egy alap óvatosság nem árt, de ha nekem egy nő úgy válaszolna mint amit írt a #4 akkor szimplán arra gondolnék, hogy nagyon nem vagyok szimpatikus neki és direkt bunkó velem, úgyhogy be is fejezném az ismerkedést vele. Persze első/második randin nem faggatnám ilyenről, de azért bunkón válaszolgatni sok mindennek a végét is jelentheti. Azért remélem ez érzékelhető.



Amit írsz kérdező, nőként szerintem helyes, hogy nem válaszolsz rá vagy kitérő választ adsz.



Személy szerint én nem a személyes dolgokra nem válaszolnék, hanem inkább azokra amik ítélkezésre adhatnak okot számára. (ha felmerülne ilyen.)

2023. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez még a jobbik eset, van aki a mellbimbóm színére kérdez rá, mert neki azt fontost tudnia, hogy egyáltalán érdeklem e…
2023. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!