Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, kiábrándító, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kiábrándító, ha egy számotokra vonzó nő dohányzik?

Figyelt kérdés

Ha nagyon tetszik nektek és még szimpatikus is, de nem sokkal később látjátok, hogy rágyújt (vagy csak szóban megemlíti, hogy dohányzik).

Ez kizáró ok?



2023. aug. 14. 10:04
A kérdező szavazást indított:
Kizáró ok számomra, ha egy nő dohányzik.
Nem tetszene, ha dohányozna, de ha tényleg szimpatikus még nem ábrándulok ki belőle emiatt.
Egyáltalán nem zavarna, ha dohányozna.
25 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mondjuk csak néha cigizik, mikor buli van vagy ilyesmi, és nagyon tetszik, azt mondom egye fene, talán belefér, de ha folyamatosan cigizik az a tabu kategória nálam. 24/f
2023. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm cigizik és nem egyszer volt nemdohányzó pasija, a mostani párja is az. Szóval sokaknál nem kizáró ok. Én nem cigizek, de ha egy pasi nagyon bejön és dohányzik, nálam se kizáró ok.
2023. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Számomra kizáró ok hosszútávon.


Egy nő szeresse magát annyira, hogy odafigyel az egészségére.

2023. aug. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a másik oldalról tudok nyilatkozni, de szerintem ebben a kérdésben a nemek felállása mindegy.

Számomra kizáró ok és volt is már példa rá, hogy tetszett valaki, aztán amikor láttam dohányozni, akkor nem azt mondom, hogy azonnal kiábrándultam belőle, de egy erős negatív tulajdonságként könyveltem el magamban mindig.

Ha csak hébe-hóba fordul elő, akkor lehet, hogy beleférne, de amúgy nem, mert utálom a cigifüstöt, a ruhába is beleivódik. Ezentúl pedig számomra azzal a mögöttes jelentéssel is bír, amit fentebb már említettek is, hogy az ilyen ember nem figyel oda az egészségére, továbbá az önkontroll hiányára vall, hogy nem tud ellenállni a kísértésnek.

2023. aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat szív, akkor sajnos kiábrándító :S
2023. aug. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Smoke fétisiszta vagyok, imádnám
2023. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm, hogy kifejtetted. A többiek, akik nemmel szavaztak, nektek mi az a dolog ami legjobban taszít a dohányzásban? Az egészségkárosító tulajdonsága miatt, amiatt, hogy büdös vagy esetleg egyéb miatt?
2023. aug. 14. 12:47
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából engem is kiábrándít, mert én is odafigyelek az egészségemre és valahol tőle is ezt szeretném látni. De önmagában ha minden más rendben van vele, akkor nem kizáró ok. Na meg ha odáig jutunk, úgyis le szoktatnám róla😁.

Csak hát eddig kevés lánnyal találkoztam, aki dohányzik és a személyisége is olyan, ami megfog egy lányban, mert sok esetben elég hülye világnézetük van, na meg az értékrendek ugye... de pont a hétvégén találkoztam egy lánnyal, aki meg az erős kivétel. Szóval hát igen, nem olyan fekete-fehér a dolog😅

2023. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Azt közben itt a férfiak nagy része aki nemet szavazott füstöl mint a gyárkémény. De a nő mindig legyen illatos tündérpor
2023. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

azt nem mondom, hogy kiábrándító, de szinte biztos, hogy nem kötném össze az életem dohányos nővel.

egész egyszerűen nem tudnék megmaradni a füstben.

2023. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!