Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek túl sokat várok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl sokat várok el? Számomra ez tök kiábrándító volt.

Figyelt kérdés

Első randim volt egy férfival, elmentünk egy közepesen elegáns helyre, amit ő választott. Tetszett a hely, az ételek, a hangulat és az árak is elég reálisak voltak szerintem. Megvacsoráztunk, jót beszélgettünk, nagyon szimpatikus lett a férfi, volt egy kis kéz simogatás, ez-az is. Majd megbeszéltük, hogy mennünk kell haza, mert ma ugye munkanap van és pihennünk kell. Kérte a számlát, és megkérdezte a pincért, hogy szét lehet-e szedni fogyasztás szerint. Eléggé meglepődtem. Nem várom el a férfitól, hogy ő fizesse a vacsorámat, teljesen belefér, hogy a saját fogyasztásomat én fizetem. Viszont ezt mindenképpen illik tisztázni az elején. És itt jön, hogy lehet nagyok az elvárásaim, de szerintem ezt a kérdést a férfinak illik feltennie, mivel szerintem alapvetően az van a köztudatban, hogy a férfi állja az első randit. És akikkel, nőtársakkal, én beszéltem, ők is ezt mondták. Így szerintem tiszteletlenség nem direktben tőlem megkérdezni.

Megbeszéltünk második randit, és úgy gondolom ennyi miatt nem érdemli azt, hogy leépítsem, de a következő randin ezt mindenképp szeretném megbeszélni vele. Csak nem tudom, hogy én tegyem fel a kérdést annak a randinak a fizetésével kapcsolatban, vagy mondjam el, hogy nekem ez rosszul esett? Nem vagyok igazán tapasztalt, nagyjából 10 első randin voltam, és ebből 3 férfival kapcsolat lett. Mit gondoltok? Nagyon köszönöm a segítséget! 24N



2023. júl. 13. 12:18
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
81%

mondd el:

-kérdezd meg, neki milyen volt

-mondd el, neked milyen volt

-ott mondd el, hogy meglepett, és zavart okozott


45/F

2023. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
90%
Felnőtt ember vagy nyugodtan mond el neki ha bánt vmi.
2023. júl. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
22%

Tehát tök okés, hogy külön fizetitek, csak zavar, hgoy nem kérdezte meg?

Egy hülye gesztus miatt azért nem érdemes ügyet cisnálni.

És egyébként ott helyben is beszélhettél volna róla. Arra teljesen kár várni, hogy ő majd kitalálja, hogy szerinted mit kell mondani. Nem gondolatolvasó.


Szóval ha zavar, beszélj róla. Ha meg nem, akkor ne csinálj belőle ügyet.

2023. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 Sunshinedoll ***** válasza:
72%

Szerintem nyugodtan nyisd ki a szád, hogy te ahhoz vagy szokva, hogy a férfiak állják az első pár randit és váratlanul ért téged, hogy mikor fizetésre került a sor, akkor veled közvetlenül nem is kommunikált, csak a pincérrel, és ezt te tiszteletlenség jelének vetted.


Amúgy minden nő más, van, akit ez a felezés nem zavar, de ha téged zavar, akkor szerintem sok randit ne pazarolj olyanra, aki nem olyan, amilyet te szeretnél.

2023. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
99%
Hát ezt így elég fura lesz felhozni a következő randin, mindenképp számolj majd be róla, hogy mi történt, mit reagált.
2023. júl. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
85%

Tehát ha első randin tiszteletlen, az elnézhető? Oké, te tudod.


Legegyszerűbb lett volna ott helyben jelezni, hogy rendben van, ha külön fizettek, csak ezt veled beszélje meg, ne a pincérrel. Lehet, hogy akkor ő érezte volna magát kínosan, így viszont te.

2023. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
93%

Engem meglepett volna, mert ha a férfi hív el, és ő is választja ki a randi helyszínéül szolgáló helyet, alap, hogy ő fizet.


Nálam ez úgy működik, hogy az első randin a férfi fizessen, utána pedig megbeszélés alapján (egy hosszabb randi esetén nagyjából egyenlő arányban történjen, pl. én meghívom inni, ő pedig sütizni, ilyesmi).

2023. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
84%

Én 3 éve kapcsolatban vagyok, amióta együtt élünk, felezünk.

Albi, bevásárlás, éttermezés ilyenek, így tartom igazságosnak. Persze megesik többször is, hogy a párom meghív kávéra, sütire, akár komplett éttermezésre is.

Viszont én ismerkedés elején elvárom a férfitől, hogy ő fizessen a randin, főleg mint nálatok, ő hívott meg, ő választott programot, ő valasztott helyet, és van pofája felezgetni, és mivel téged meg sem kérdezett, valószínűleg alapnak gondolja ezt.

Egy nő alapból többet költ magára, és több időt szán rá mikor randira készülődik, a férfiak általában lezuhanyoznak előtte aztán kész is vannak :D

Tehát legalább ezzel kompenzáljanak.

Én sok jóra vele kapcsolatban nem szamitanék, inkabb keresnék olyat, aki legalább ennyivel megtisztel.

2023. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
17%
Ennek a randizás nak mik az előzményei? Valamilyen társkereső appon kölcsönös párkeresés során találtatok egymásra vagy tetszettél ennek a férfinak és rávett egy randira, hogy adj neki egy esélyt? Szerintem nem mindegy a szituáció a felezés vagy nem felezés szempontjából. Nyilván ha az utóbbiról van szó és megfeleztette a számlát soha többé nem találkoznék vele. De ha az előbbiről, kölcsönös társkeresés során egyetértettek abban, hogy randizni fogtok egymással, akkor viszont én nem hoznám fel a dolgot.
2023. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
89%
Ez gáz, nálam biztosan nem lenne második randi. Először illet volna veled megbeszélnie, itt az a probléma…nem a felezés, én is felezni szoktam.
2023. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!