Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, kiábrándító, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kiábrándító, ha egy számotokra vonzó nő dohányzik?

Figyelt kérdés

Ha nagyon tetszik nektek és még szimpatikus is, de nem sokkal később látjátok, hogy rágyújt (vagy csak szóban megemlíti, hogy dohányzik).

Ez kizáró ok?



2023. aug. 14. 10:04
1 2
 11/13 gabor49 ***** válasza:
nem zavar én is dohányzok
2023. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem igen. De van olyan haverom, aki szintén azt állította, hogy neki is kizáró ok. Na, azóta lett egy barátnője, aki dohányzik. Szép nő tényleg, de dohányzik. Tehàt azért ez akár esetfüggő is lehet
2023. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Zavar, mivel én is odafigyelek az egészségemre. Ha férfi létemre ne mdohányzom, nem alkoholizálok, hanem helyette mondjuk mozgok, akkor mellettem hogy nézne ki egy dohányzó nő? Hát elég rosszul.
2023. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!