Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik társkeresőn ismerkedtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik társkeresőn ismerkedtetek, mennyi idő múlva jött össze egy hosszú távú kapcsolat?

Figyelt kérdés
2023. aug. 25. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
KB 1 év volt, ezalatt nagyjából 10 emberrel randiztam, akik közül 2 emberrel próbálkoztunk és 2 hónapos mini kapcsolat is becsúszott. Aztán megtalaltam az igazit.
2023. aug. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, összesen mennyi idő volt, mert több részletben voltam fent társkeresőkön. Az első alkalommal néhány hét után randiztam valakivel, de ott egyből kiderült, hogy nem egymást keressük, de nem volt kedvem több energiát ölni a dologba (nem vágytam igazán kapcsolatra). Második alkalommal inkább kíváncsiságból regisztráltam, ott néhány hét után volt egy pocsék randim, majd egy tökéletes, akivel a mai napig együtt vagyunk és szeretjük egymást. De ehhez nagyon sok szerencse kellett.
2023. aug. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Fent voltam évekig, de nem komolyan, csak unatkoztam és beszélgettem, néha randiztam. Amikor úgy igazán komolyan vettem, akkor egy hónap után lett kapcsolatom. De legutóbb kis kihagyás után újra letöltöttem és másnap rám írt az akivel együtt vagyok :)
2023. aug. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább úgy kérdezd, hosszú távú ÉS JÓ kapcsolat. Na, ahhoz, ahogy a 2. is írja, baromi nagy szerencse kell, különben a fél életed ott töltheted, már pár hónap után is bőven kiégve.
2023. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
3 hét alatt jött a partner
2023. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még soha a 3 év alatt senkivel amin nem csodálkozok hiszen egy átlagos külsejű melós férfi vagyok semmit több. Valószínűleg nem láttak bennem eddig fantáziát a nők és továbbra sem fognak.
2023. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!